Colorado – Winnipeg 0:7 (kon.) | Florida – Buffalo 3:2 (po pr.) | Philadelphia – New Jersey 1:0 (kon.)
Washington – Tampa 4:2 (kon.) | Ottawa – Montreal 5:4 (1:0 po s.n.) | Toronto – Detroit 4:5 (po pr.)
Nashville – Columbus 6:4 (kon.) | Pittsburgh – Boston 4:6 (kon.) | Edmonton – Vancouver 1:3 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 3:1 (kon.) | San Jose – Minnesota 2:6 (kon.) | St. Louis – Seattle 4:1 (kon.)

Jiří Smejkal (OTT) – 0+0, -1 účast, 0 střel na bránu, TM 2, čas na ledě 13:29
    Juraj Slafkovský (MTL) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 18:56

1. Brady Tkachuk (OTT) 2+1
    2. Cole Caufield (MTL) 2+0
    3. Jake Sanderson (OTT) 0+3 (04:12:18)

Ottawa dokázala v dramatickém souboji s Montrealem v závěru třetí třetiny vyrovnat na 4:4 a vynutit si prodloužení. V něm se nerozhodlo, přestože oba týmy měly své šance, a muselo se jít do nájezdů. V nich se jako jediný prosadil Drake Batherson, který rozhodl o vítězství Senators.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Ottawa Senators.
    Autorem vítězné branky je DRAKE BATHERSON.
    Nick SUZUKI

3. série
    1:0
    Suzuki nedokázal najít recept na Korpisala, který svými betony úspěšně zasahuje. Ottawa vítězí!
    Claude GIROUX

3. série
    1:0
    Giroux vsadil na sílu, ránu z mezikruží mu Primeau vyrazil.
    Cole CAUFIELD

2. série
    1:0
    Caufield udělal velkou chybu, puk mu při nájezdu ujel od hole.
    Drake BATHERSON

2. série
    1:0
    Batherson se dokázal střelecky prosadit a posílá Ottawu do vedení!
    Jesse YLÖNEN

1. série
    0:0
    Ylonen míchal pukem a dostal se příliš blízko ke Korpisalovi. Pak už jeho beton nepřekonal.
    Brady TKACHUK

1. série
    0:0
    Tkachuk sice dokázal procpat zakončení mezi betony, ale Primeau pohybem vytěsnil puk mimo branku.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 14. B. Tkachuk (Sanderson, Giroux), 29. Pinto (Giroux, B. Tkachuk), 41. B. Tkachuk (Batherson, Sanderson), 59. Chabot (Batherson, Sanderson), rozh. náj. Batherson – 10. Matheson, 22. Caufield (Struble, Savard), 34. Caufield (Matheson, Newhook), 56. Newhook (Gallagher, Savard)