Colorado – Winnipeg 0:7 (kon.) | Florida – Buffalo 3:2 (po pr.) | Philadelphia – New Jersey 1:0 (kon.)
Washington – Tampa 4:2 (kon.) | Ottawa – Montreal 5:4 (1:0 po s.n.) | Toronto – Detroit 4:5 (po pr.)
Nashville – Columbus 6:4 (kon.) | Pittsburgh – Boston 4:6 (kon.) | Edmonton – Vancouver 1:3 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 3:1 (kon.) | San Jose – Minnesota 2:6 (kon.) | St. Louis – Seattle 4:1 (kon.)
Vegas – Colorado 4:3 (po pr.)
Toronto Maple Leafs
4:5 (1:4, 3:0, 0:0 - 0:1)
Detroit Red Wings
Neděle 14.04.2024, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

Přeji vám hezký zbytek dne a u NHL zase někdy příště. (04:01:11)

Detroit právě vstřelil branku!
    Detroit dává branku v prodloužení a vyhrává tento zápas! První akce v prodloužení končí střelou Patricka Kane od modré a následnou tečí DYLANA LARKINA v předbrankovém prostoru. Asistence: Kane, Gostisbehere
    Larkin D., Kane P., Gostisbehere S., DeBrincat A.
    Benoit S., Kämpf D., Brodie T.

60:01

Třetí třetina nám nepřinesla žádný gól, a tak o vítězi rozhodne prodloužení, popřípadě samostatné nájezdy.

60:00

59:50
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
    Max Domi – 2 min., podrážení.

59:00
    Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:09
    Oddechový čas pro tým Toronto Maple Leafs.

58:09
    Střelu Mitchella Marnera tečoval John Tavares, puk se ale nedostal za brankovou čáru.

58:00
    Detroitu se ihned po vhazování daří osvobodit vyhozením z obranného pásma, Toronto se vrací hned zpět.

57:15
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings:
    Patrick Kane – 2 min., vysoká hůl.

56:50
    Toronto míří do útočné třetiny se signalizovanou výhodou, domácí brankář už je na střídačce a zkouší to v šesti.

54:59
    Detroit se snažil prosadit v útočném pásmu, nepřišla žádná střela, která by nějak ohrozila domácího brankáře.

53:23
    Vhazování po pravici hostujícího brankáře vyhrává Toronto, Auston Matthews měl další šanci dát svůj 70. gól v sezóně.

52:28
    Detroit se dostává do útočného pásma, kde pálí Alex DeBrincat z levého kruhu, jeho střela je sražena do ochranné sítě.

51:50
    Pontus Holmberg byl blízko k dorážce puku do brány, na puk ale těsně nedosáhl.

Nicol Burešová

Branky a nahrávky: 9. Marner (W. Nylander, Rielly), 30. N. Robertson, 31. Matthews (Marner, Rielly), 38. Tavares (Marner, Knies) – 11. DeBrincat (Raymond, Larkin), 14. Edvinsson (Perron, Petry), 18. DeBrincat (Compher, Fabbri), 20. Perron (P. Kane, Compher), 61. Larkin (P. Kane, Gostisbehere)

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Woll) – Ljubuškin, Rielly, McCabe, Benoit, Liljegren, Brodie – Domi, Matthews, Bertuzzi – Marner, Tavares, McMann – W. Nylander, Holmberg, N. Robertson – Reaves, Kämpf, Knies.
    Trenér: Sheldon Keefe

Detroit Red Wings: Reimer (Lyon) – Seider, Chiarot, Petry, Edvinsson, Gostisbehere, Määttä – Raymond, Larkin, DeBrincat – P. Kane, Compher, Perron – Fischer, Veleno, Fabbri – Sprong, Czarnik, Aston-Reese.
    Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: Francois St-Laurent, Pierre Lambert – Trent Knorr, Ryan Daisy