Přerov – HC Litvínov 1:3 (kon.) | Jihlava – Sparta 3:4 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 3:2 (2:1 po s.n.)
Mladá Boleslav – Třinec 1:5 (kon.) | Liberec – Vítkovice 0:3 (kon.) | Č. Budějovice – Zlín 2:3 (kon.)
Pardubice – Plzeň 4:2 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 3:1 (kon.)
HC Kometa Brno
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 02.03.2024, 16:00 • Winning Group Arena • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off

To je ode mě vše, přeji krásný večer. (18:10:25)

V závěrečné třetině již došlo pouze k úpravě skóre. Třetí gól domácích vyslal do prázdné branky Roman Otava, Kometa tak bere v posledním kole nadstavby zasloužené tři body.

59:52
    Poslední střelu ještě vyslal jeden z hostů na Kavana, který puk vyrazil vyrážečkou.

59:33
    Zakázané uvolnění hostů.

59:04
    4/6
    Kometa právě vstřelila branku!
    Domácí v oslabení zvyěšují skóre, do prázdné branky se přesně z obranné třetiny trefil ROMAN OTAVA.
    Otava R., Pospíšil A., Ulbricht P., Boltvan A.
    Galnor J., Dorot O., Adámek M., Steklý V., Varvařovský D., Šmajda S.

58:34
    Dorot vyslal střelu od modré, mířila však vysoko nad břevno.

58:08
    Ulbricht ihned vyhazuje přes všechny čáry.

Komplikace pro Brno! V závěru třetí třetiny se proviňuje Kevin Horváth a hosté tak mají k dispozici přesilovou hru, kterou zkusí v šesti!

Oddechový čas pro tým HC Energie Karlovy Vary.

58:04
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
    Kevin Horváth – 2 min., vysoká hůl.

56:57
    Ekrt s Moravcem právě předvedli nádhernou souhru, Moravec před brankou ještě hledal prvního již zmíněného, ten však již nahrávku nečekal.

56:27
    Chludil vypíchl puk na modré a Kometa tak je opět u puku.

56:01
    Hosty vyhání nepřesná rozehra do obranné třetiny.

55:52
    Střídání v týmu HC Kometa Brno:
    ze hřiště odchází Jan Ondráček, přichází Jan Kavan.

55:51
    Ondráček je hned po příchodu zaměstnán, schytal tvrdou střelu do výstroje.

Přece jen nakonec Kavan odjíždí na střídačku, do hry se tak dostává Jan Ondráček.

55:38
    ze hřiště odchází Jan Kavan, přichází Jan Ondráček.

55:36
    Kavan opět dostal tvrdou ránu do někam ke krku, již po druhé v zápase se těžce zvedá.

Berenika Ducháčková

Branky a nahrávky: 24. D. Moravec, 27. D. Svoboda (Ekrt, K. Horváth), 60. Otava – 6. Steklý

HC Kometa Brno: Kavan (56.–56. Ondráček) – A. Pospíšil, D. Svoboda, Zubíček, Ulbricht (A), Jurný, Bůžek, Antony – Boltvan (A), Otava (C), K. Horváth – D. Moravec, Ekrt, Rakus – Chludil, Veselský, Habermann – J. Nesvadba, Halačka, Pavlík.
    Trenér: Karel Beran

HC Energie Karlovy Vary: Ebenstreit (Pavlovic) – O. Postl II, Dorot (C), Bulka, M. Beran I, Magner, Vogel – Adámek, M. Váňa, Varvařovský (A) – Galnor, Pastor, Šmajda – Zeman, M. Novotný, Steklý – P. Vojáček, V. Váňa, Šilhan.
    Trenér: Pavel Arnošt

Rozhodčí: Skopal, Čuňočka – Otáhal, Král’