Mladá Boleslav – Přerov 9:0 (kon.) | Kladno – Sparta 0:1 (kon.) | Poruba – Zlín 4:5 (po pr.)
Č. Budějovice – K. Vary 2:4 (kon.) | Tábor – Jihlava 7:5 (kon.) | HC Litvínov – Liberec 3:10 (kon.)
Slavia – Plzeň 4:3 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 2:1 (2:1 po s.n.)
HC Slavia Praha
4:3 (1:0, 0:1, 3:2)
HC Škoda Plzeň
Pátek 08.03.2024, 18:00 • ZS Eden • Extraliga dorostu • O pořadí v play-off

Slavia vybojovala vítězství 4:3 nad Plzní. Nejvíce gólová byla třetí třetina, ve které slávisté odskočili do vedení 3:1, hosté srovnali na 3:3 a následně David Huk rozhodl o zisku třech bodů. Tohle je ode mě pro dnešek vše a přeji hezký zbytek pátečního večera. (20:09:19)

59:59
    Plzeň hrála po vyloučení Šámala v šesti proti čtyřem, ale ani přes velkou snahu už nevyrovnala. Velkou mírou k tomu přispěl domácí brankář Höhlig, který vytáhl několik důležitých zákroků.

59:16
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
    Viktor Šámal – 2 min., podrážení.

59:05
    Začala poslední minuta třetí třetiny, Höhlig drží Slavii a chytá kotouč do náručí.

58:40
    Hosté jsou setrvale v útočném pásmu, Slavia stále odolává soupeřovo tlaku.

58:00
    Plzeň odvolala brankáře a žene se za vyrovnáním.
    56:57 David HUK - 4:3

56:57
    5/5
    Slavia právě vstřelila branku! Skórovat se daří domácím. Tři minuty před koncem zvyšuje na 4:3 střelou do horní části branky David HUK. Asistence: Petr HORNIG, Tomáš LORENZ.
    Huk D., Hörnig P., Lorenz T., Skyba D., Švancar V.
    Fodor J., Maxa J., Tománek M., Mašek M., Kamas J.

56:23
    Oba týmy mají velké množství šancí a snaží se utkání rozhodnout ve svůj prospěch.
    53:14 Daniel KŘEPEL - 3:3

53:14
    5/5
    Plzeň právě vstřelila branku! Hosté smazali dvoubrankovou ztrátu a srovnávají na 3:3. Postaral se o to Daniel KŘEPEL, který v utkání neproměnil trestné střílení, takže to trochu odčinil. Asistence: Jakub SLOVÁČEK.
    Křepel D., Slováček J., Matějka Ja., Kamas J., Mašek M.
    Šámal V., Oh K., Skyba D., Hörnig P., Huk D.

51:42

49:42
    Artur Matějovský – 2 min., faul kolenem.
    49:07 Jiří MAXA - 3:2

49:07
    5/5
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JIŘÍ MAXA. Asistence: Matouš Mašek a Jiří Kamas.
    Maxa J., Mašek M., Kamas J., Tománek M., Fodor J.
    Marek D., Tichý T., Egart T., Hess L., Holejšovský J.
    48:39 Petr HÖRNIG - 3:1

48:39
    5/4
    Slavia právě vstřelila branku! Sešívaní odskakují do vedení o dvě branky. O pár sekund později po Šámalovi se prosadil také Petr HORNIG. Asistence: David HUK, Vojtěch Švancar
    Hörnig P., Huk D., Švancar V., Pšenička M., Skyba D.
    Slováček J., Tománek M., Hanzlík F., Černý M.
    47:57 Viktor ŠÁMAL - 2:1

Matyáš Kainz

Branky a nahrávky: 5. Matějovský (Šámal), 48. Šámal (Lorenz, Tittl), 49. Hörnig (Huk, Švancar), 57. Huk (Hörnig, Lorenz) – 27. Úbl (Fehér, Slačík), 50. Maxa (M. Mašek, Kamas), 54. Křepel (Slováček)

HC Slavia Praha: Höhlig (F. Poletín) – Lorenz (A), Skyba, Oh, Hess, Pšenička (A), D. Marek – Huk, Hörnig, Švancar – J. Holejšovský, Tittl, Matějovský (C) – Egart, Tichý, Šámal.
    Trenér: Ladislav Slížek

HC Škoda Plzeň: Šátava (D. Beran II) – Šulan, M. Mašek, M. Černý (A), Hanzlík, Kamas, Reisnecker, Ja. Matějka – Slačík (A), Tománek, Fehér – Křepel, Maxa, Fodor – Slováček, Winter, Úbl (C).
    Trenér: Michal Straka

Rozhodčí: Čamra – Janíček, Kubas