New Jersey – Florida 3:5 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 5:3 (kon.) | Boston – Edmonton 1:2 (po pr.)
NY Islanders – St. Louis 4:2 (kon.) | Nashville – Montreal 3:4 (po pr.) | Winnipeg – Seattle 3:4 (kon.)
Arizona – Chicago 2:5 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 1:2 (po pr.) | San Jose – Dallas 6:7 (po pr.)

Chicago právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je SETH JONES. Asistence: Jason Dickinson.
    Jones S., Anderson Joe., Dickinson J., Tinordi J., Blackwell C.
    Schmaltz N., Keller C., Hayton B., Durzi S., Carcone M., Maccelli M.

59:13
    Dylan Guenther pálil, jeho pokus kryje brankář.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:28
    Jeden z hostujících hráčů trefil jen brankovou konstrukci.

58:08
    Matias Maccelli pálil, ale s jeho pokusem si poradil brankář.

57:53
    Nyní domácí už v útočném pásmu a v šesti.

57:40
    Chicago hraje takticky velmi dobře, domácí museli do hry vrátit brankáře.

57:20
    Poslední komerční přestávka.

56:50
    Domácí hrají v šesti.

56:05
    Jason Dickinson hledal spoluhráče před brankou, domácí obrana si dokázala poradit.

55:42
    Connor Ingram měl plné ruce práce, ale dokázal si poradit se střelou od modré čáry.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, hosté mají stále dvoubrankový náskok.

53:46
    3:5, tak vypadá statistika střel na branku v této třetině, mnoho hokejové krásy k vidění není.

52:31
    Komerční přestávka.

52:12
    Souboje o kotouč probíhají především ve středním pásmu.

50:45
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme klidnější pasáž hry. Hosté mají dál dvoubrankový náskok.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 23. Bjugstad (Dumba), 32. Maccelli – 11. S. Jones (Bedard, T. Johnson), 25. N. Foligno (Bedard, T. Johnson), 35. Dickinson (Korchinski, A. Vlasic), 39. Kurashev (N. Foligno, T. Johnson), 60. S. Jones (Dickinson)

Arizona Coyotes: Ingram (Vejmelka) – Moser, Dumba, Durzi, Kesselring, Välimäki, Stecher – Keller, L. Cooley, Guenther – Maccelli, Bjugstad, Crouse – Kerfoot, Hayton, Schmaltz – Carcone, McBain, O'Brien.
    Chicago Blackhawks: Söderblom (Mrázek) – A. Vlasic, S. Jones, Korchinski, Megna, Tinordi, I. Phillips – N. Foligno, Bedard, Kurashev – Blackwell, Dickinson, Joe. Anderson – Beauvillier, T. Johnson, T. Raddysh – Donato, Sanford, Entwistle.

Diváci: 4 600