St. Louis – Los Angeles 3:1 (kon.) | Winnipeg – Nashville 2:4 (kon.) | Edmonton – Washington 7:2 (kon.)

2. J. T. Miller (VAN) 1+1
    3. Nathan MacKinnon (COL) 1+1 (07:26:57)

60:30 Nathan MACKINNON - 3:4

60:30
    4/3
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Otočka je hotová, Colorado vyhrává tento zápas v prodloužení střelou, která byla tečovaná. Autorem původní střely byl NATHAN MACKINNON. Asistence: Cale Makar a Mikko Rantanen.
    Makar C., Ničuškin V., MacKinnon N., Rantanen M.
    Juulsen N., Blueger T., Cole I.

60:01
    Prodloužení začalo, hosté hrají přesilovku.

60:01

Colorado dokázalo ve třetí třetině srovnat, následovat bude prodloužení.

60:00

59:51
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
    Carson Soucy – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

59:00
    To se už dostáváme do poslední minuty hry ve třetí třetině, hosté jsou aktivnější.

58:20
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

57:50
    Na nějakou výraznější šanci čekáme, komerční přestávka.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, podle všeho uvidíme prodloužení.

56:19
    Valerij Ničuškin pálil, ale rána mu nevyšla podle představ.

55:42
    Vancouver se sice propracoval do útočného pásma, ale pokus o střelu nevyšel.

55:22
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, aktuálně je stav zápasu vyrovnaný.

54:06
    Elias Pettersson sice dostal kotouč do útočného pásma, ale neměl podporu od spoluhráčů. Následně musí jeho tým znovu hledat cestu k brance.

53:50
    Oba kluby střídají, do hry přicházejí odpočinutí hráči.

52:11

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 1. J. Miller (Cole, Boeser), 3. Michejev (J. Miller, Zadorov), 25. Zadorov (Garland, DeSmith) – 40. Rantanen (Toews, Mittelstadt), 44. MacKinnon (Makar, Rantanen), 49. Colton (Wood, Girard), 61. MacKinnon (Makar, Rantanen)

Vancouver Canucks: DeSmith (Demko) – Q. Hughes, Hronek, Cole, Soucy, Zadorov, Juulsen – Höglander, E. Pettersson, P. Suter – Michejev, J. Miller, Boeser – Podkolzin, E. Lindholm, Garland – Di Giuseppe, Blueger, Lafferty.
    Colorado Avalanche: Georgijev (Prosvetov) – Makar, Toews, Manson, Girard, Se. Walker, J. Johnson, C. Jones – Rantanen, MacKinnon, Ničuškin – Mittelstadt, Duhaime, Trenin – Colton, Wood, Kiviranta – F. Olofsson, Cogliano.

Rozhodčí: Dunning, Rehman – Gawryletz, Flemington