Lipt. Mikuláš – Zvolen 4:7 (kon.) | Trenčín – Nitra 3:2 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
4:7 (3:0, 0:4, 1:3) Stav série: 1:2
HKM Zvolen
sk Čtvrtek 14.03.2024, 18:00 • TITAN Aréna • Tipos extraliga predkolo play-off • 3. kolo

L. Mikuláš vyhral prvú tretinu 3:0, no po druhej tretine to už bolo 4:3 pre Zvolen. V tretej tretine tiež úradovali najmä hostia, napokon zvíťazili nad domácimi 7:4 a v sérii sa ujali vedenia 2:1. (20:27:02)

Vylúčenie v tíme HKM Zvolen:
    Sládok – 2 min., hrubosť.

59:53
    Ešte jedna príležitosť, ktorú mal Kriška, no zblízka zakončil do Kupskyho.

59:31
    Hainova strela od modrej bola zrazená na ochrannú sieť.

58:07
    Zvolen dal gól!
    Je vymaľované. PATRIK MARCINEK triafa od mantinelu prázdnu bránu Liptákov. 7:4 pre Zvolen.
    Asistencie: Karol Csányi, Samuel Hain

57:52
    Rychlík ostáva na striedačke.

Oddychový čas pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš.

57:22
    Zvolen má hru pod kontrolou, Liptákov neposlúcha puk, nevedia sa dostať do tlaku.

55:45
    Hraškov tvrdý pokus od modrej čiary, no Kupsky udržal puk vo výstroji a prerušil hru.

54:22
    Fortin zablokoval A. Nauša, nedovolil mu zakončovať z osi klziska.

52:28
    Zvolenčania znova odskakujú na rozdiel dvoch gólov. Rýchly útok, PATRIK MARCINEK si narazil s Heclom, ktorý mu poslal prihrávku pred bránku, Marcinek nastavil čepeľ hokejky a prekonal Rychlíka.
    Asistencia: Marek Hecl

51:27
    Zvolenčania sa nasťahovali do útočného pásma, ale nedokázali si vypracovať šancu. Liptáci však posielajú puk na zakázané uvoľnenie.

49:10
    Egle dostal puk do výhodnej pozície, ale skórovať sa mu nepodarilo.

48:43
    V. Fekiač zvládol kľučku na útočnej modrej, ďalej sa ale nedostal, bol sám proti piatim.

47:52
    Avtsin prešiel za zvolenskú bránku, lenže tam narazil na Gachulinca, ktorý mu puk vzal.

46:14
    A. Nauš prenechal puk hráčovi za sebou, ktorý vystrelil, nevznikla z toho ale vážnejšia situácia pred zvolenskou bránkou.

45:18
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    L. Mikuláš znižuje v presilovej hre! ERIK ULLMANN dostal prihrávku na modrú na strelu z prvej od Réwaya, tá mu sadla náramne a delovkou rozvlnil sieť.
    Asistencia: Martin Réway