Nitra – Trenčín 5:1 (kon.) | Zvolen – Lipt. Mikuláš 6:2 (kon.)
HK Nitra
5:1 (2:0, 1:1, 2:0) Stav série: 3:2
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 17.03.2024, 17:00 • Tipsport Aréna Nitra • Tipos extraliga predkolo play-off • 5. kolo

Posledný rozhodujúci osemfinálový zápas Tipos Extraligy spoznal postupujúceho do štvrťfinále. Stala sa ním Nitra, ktorá vyhrala zaslúžene 5:1 a celú sériu 3:2. Trenčania mali predkolo dobre rozbehnuté, keď viedli na zápasy 2:1, ale tak ako aj minulú sezónu končia pred bránami štvrťfinále. V tretej tretine pridali domáci ešte dva góly, o ktoré sa postarali Jackson a Buček. Nitra svojho štvrťfinálového súpera spozná po skončení zápasu medzi Zvolenom a Liptovským Mikulášom. Ja vám ďakujem za priazeň pri tejto sérii a prajem ešte peknú nedeľu. (19:22:02)

58:52
    Aittokallio vyrazil puk mimo ľadovú plochu.

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny a môžeme povedať, že celého zápasu.

Dnešné stretnutie sleduje 3600 divákov.

56:43
    Baláž naslepo dával puk pred bránu. Nemal tam nikoho.

54:43
    Nitrianski hokejisti sú stále aktívni. Trenčania už strácajú nádej.

53:17
    Icing Dukly Trenčín.

52:13
    Nitra dala gól! Vyzerá byť rozhodnuté. Neviem na čo myslela obrana Dukly, keď dovolila nakorčuľovať SAMUELOVI BUČEKOVI medzi kruhy a odtiaľ strelou švihom nedal šancu Borákovi.
    Asistencia: Stacha.

50:33
    Nitra dala gól! Gillova prihrávka trafila brániaceho Trenčana, od ktorého sa puk odrazil k ROBBYMU JACKSONOVI a pohodlne strielil štvrtý gól Nitry do odkrytej časti brány.
    Asistencie: Gill, Buček.

50:24
    Hostia v plnom počte.

50:03
    Trenčania s ďalším úspešným oslobodením.

49:27
    Nepresná prihrávka corgoňov. Puk opustil útočné pásmo.

48:54
    Bubelovi odskočil puk a hostia sa oslobodili.

48:24
    Vylúčenie v tíme HK DUKLA Trenčín:
    Immo – 2 min., hrubosť.

48:24
    Ofsajd Dukly, po ktorom následne Immo poslal k zemi hráča súpera. Reklamná prestávka.