Florida – NY Islanders 2:3 (kon.) | Montreal – Philadelphia 4:1 (kon.) | Ottawa – Chicago 2:0 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 3:2 (kon.) | Toronto – Washington 5:1 (kon.) | Carolina – Detroit 4:0 (kon.)
Minnesota – San Jose 3:1 (kon.) | St. Louis – Calgary 5:3 (kon.) | Winnipeg – Vegas 1:4 (kon.)
Colorado – NY Rangers 2:3 (0:2 po s.n.) | Edmonton – Los Angeles 4:1 (kon.) | Arizona – Nashville 8:4 (kon.)
Seattle – Anaheim 4:2 (kon.) | Vancouver – Dallas 1:3 (kon.)
Winnipeg Jets
1:4 (0:1, 1:0, 0:3)
Vegas Golden Knights
Pátek 29.03.2024, 01:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL

Utkání mezi Winnipegem a Vegas je u konce! Dlouho to vypadalo, že se v dnešním zápase dočkáme prodloužení, nakonec v poslední šestiminutovce vstřelili Zlatí rytíři tři branky a rozhodli o svém vítězství. To je ode mne už vše, děkuji za pozornost a hezký den. (04:03:49)

Vegas právě vstřelilo branku!
    Risk domácím nevyšel ani podruhé! Karlsson u mantinelu vybojoval bruslí puk pro Jacka Eichela, který ze své obranné třetiny posílá kotouč do prázdné svatyně Jets – 1:4! Asistence: William Karlsson.
    Eichel J., Roy N., Hague N., Hanifin N., Karlsson W.
    Pionk N., Monahan S., Ehlers N., Morrissey J., Toffoli T., Connor K.

59:10
    Hosté to nevzdávají a zkouší hru bez brankáře!

59:04
    Oddechový čas pro tým Winnipeg Jets.
    58:15 Ivan BARBAŠEV - 1:3

58:15
    5/6
    IVAN BARBASHEV svým druhým gólem v utkání nejspíše rozhoduje o vítězi tohoto souboje! Na modré čáře se nepodařilo zachytit kotouč Pionkovi, který ho odpálil pouze na hokejku ruského útočníka. Ten poté projel střední pásmo udělal obránci kličku a zakončil do odkryté branky! Bez asistence.
    Barbašev I., Whitecloud Z., Hanifin N., Mantha A., Karlsson W.
    Pionk N., Lowry A., Appleton M., Morrissey J., Niederreiter N., Connor K.
    57:55 Velké šance domácích na vyrovnání!

57:55
    Dorážky na brankovišti Vegas a Hellebuyck opouští brankoviště!

57:20
    Nahození do útočné třetiny končí odpískaným ofsajdem.

57:12
    Domácí jsou na puku.

56:28
    Po dalším přerušení následovala komerční přestávka.

55:34
    Ve velké šanci byl Connor, skvělý zákrok Thompsona.
    54:31 Ivan BARBAŠEV - 1:2

54:31
    5/5
    Hosté se necelých šest minut před koncem vrací do vedení! Whitecloud poslal kotouč do útočného pásma na Anthonyho Manthu, který ho poslal před branku na IVANA BARBASHEVA, a ten ho parádně zvednul pod horní tyč Hellebuyckovy branky – 1:2! Asistence: Anthony Mantha a Zach Whitecloud.
    Barbašev I., Mantha A., Whitecloud Z., Eichel J., Hutton B.
    Pionk N., Dillon B., Monahan S., Ehlers N., Barron M.

53:09
    V útočné třetině si vyměnili puk Cotter, McNabb a Theodore, ani jeden z hostí však nedokázal ohrozit branku Jets.

Matyáš Hampl

Branky a nahrávky: 24. Monahan (Ehlers, DeMelo) – 16. Dorofejev (W. Karlsson), 55. Barbašev (Mantha, Whitecloud), 59. Barbašev, 60. Eichel (W. Karlsson)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, DeMelo, Dillon, Pionk, Stanley, Samberg – Connor, Scheifele, Iafallo – Ehlers, Monahan, Toffoli – Niederreiter, Lowry, Appleton – M. Barron, D. Gustafsson, Naměstnikov.
    Trenér: Rick Bowness

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Patera) – Hague, Hanifin, McNabb, Theodore, B. Hutton, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – Cotter, Stephenson, Amadio – Dorofejev, W. Karlsson, Mantha – Howden, N. Roy, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: McIsaac, Blandina – Cherrey, Shewchyk

Diváci: 15 225