Florida – NY Islanders 2:3 (kon.) | Montreal – Philadelphia 4:1 (kon.) | Ottawa – Chicago 2:0 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 3:2 (kon.) | Toronto – Washington 5:1 (kon.) | Carolina – Detroit 4:0 (kon.)
Minnesota – San Jose 3:1 (kon.) | St. Louis – Calgary 5:3 (kon.) | Winnipeg – Vegas 1:4 (kon.)
Colorado – NY Rangers 2:3 (0:2 po s.n.) | Edmonton – Los Angeles 4:1 (kon.) | Arizona – Nashville 8:4 (kon.)
Seattle – Anaheim 4:2 (kon.) | Vancouver – Dallas 1:3 (kon.)
Vancouver Canucks
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Dallas Stars
Pátek 29.03.2024, 03:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Z tohoto zápasu je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u dalších přenosů. Na počtenou! Přeji všem hezký den, hezký prodloužený víkend a hezké Velikonoce. Mějte se fajn. (05:53:53)

Dnešní utkání sledovalo v Rogers Areně ve Vancouveru 18 987 diváků.

3. Jamie Benn (DAL) 1+1

Ve třetí třetině se dlouho neměnilo skóre a vypadalo to, že půjde zápas do prodloužení, ale nakonec strhl Dallas vítězství na svou stranu. V 57. minutě nejprve Benn využil přesilovku a v 58. minutě pak při risku domácích bez brankáře trefil puk do prázdné brány Robertson. Vancouver byl ve třetí části střelecky sice aktivní, ale na Oettingera už nikdo nevyzrál. Domácí tak musí zkousnout druhou prohru v řadě, naopak Dallas zapisuje už šestou výhru v řadě.

59:26
    Hughesovu ránu zablokoval Tanev.

59:08
    Domácí to znovu zkouší v šesti bez brankáře!

59:08
    Oddechový čas pro tým Vancouver Canucks.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.
    57:56 Jason ROBERTSON - 1:3

57:56
    5/6
    Dallas právě vstřelil branku! Domácí to následně zkusili v šesti a odvolali brankáře. Risk ale nevyšel, protože Pavelski našel JASONA ROBERTSONA, který poslal puk do prázdné brány. Asistence: Joe Pavelski a Roope Hintz.
    Robertson J., Pavelski J., Hintz R., Tanev C., Heiskanen M.
    Boeser B., Garland C., Miller J., Pettersson E., Hughes Q., Joshua D.
    56:52 Jamie BENN - 1:2

56:52
    5/4
    Dallas právě vstřelil branku! Dallas přesilovku využívá a znovu vede! Po pěkné přesilovkové kombinaci se puk po nahrávce Pavelskiho dostal do mezikruží, kde stál JAMIE BENN, jehož následná tvrdá rána prošla za záda DeSmithe. Asistence: Joe Pavelski a Roope Hintz.
    Benn J., Pavelski J., Hintz R., Heiskanen M., Robertson J.
    Soucy C., Miller J., Myers T., Joshua D.

56:42
    Při vlastním oslabení se ale ke střele z pravého kruhu dostal Boeser, ale střelou branku minul.

Blueger trefil hokejkou do obličeje Johnstona a dostává dvě minuty. Dallas má velkou šanci v přesilovce rozhodnout.

56:32
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
    Teddy Blueger – 2 min., vysoká hůl.

55:42
    Lundkvist si najel za modrou čáru, odkud vypálil, ale jeho tvrdou ránu DeSmith vyrazil.

54:35
    Po buly pálil Seguin, ale jeho pokus skončil vedle levé tyče.

Mateo

Branky a nahrávky: 28. J. Miller (Garland, Blueger) – 19. Hintz (J. Robertson, Benn), 57. Benn (Pavelski, Hintz), 58. J. Robertson (Pavelski, Hintz)

Vancouver Canucks: DeSmith (Šilovs) – Q. Hughes (C), Hronek, Soucy, T. Myers, Zadorov, Cole – Höglander, E. Pettersson (A), Garland – Joshua, J. Miller (A), Boeser – Michejev, Blueger, Lafferty – Bains, P. Suter, Podkolzin.
    Trenér: Rick Tocchet

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen (A), Harley, C. Tanev, Lindell, Lundkvist, R. Suter – Pavelski (A), Hintz, J. Robertson – Seguin, Duchene, Marchment – Stankoven, W. Johnston, Benn (C) – Cr. Smith, Steel, Faksa.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: O´Rourke, Skilliter – Apperson, Kelly

Diváci: 18 987