Janov – Lazio 0:1 (kon.) | Cagliari – Juventus 2:2 (kon.)
Janov CFC
0:1 (0:0)
S. S. Lazio
Pátek 19.04.2024, 18:30 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A • 33. kolo

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 6:4. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 7:13. (17:15:13)

Je dobojováno! Hosté ve druhém poločase výrazně zlepšili hru a dokázali v šedesáté sedmé minutě zásluhou Luise Alberta zvítězit 1:0 a v neúplné tabulce se posunuli na šestou pozici. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.

90+5

90+4
    Dlouhý nákop od Martíneze do pokutového území končí útočným faulem a Lazio bude chtít utkání dohrát na míči.

90+3
    Nákopy do útoku ubránila domácí obrana a je odpískaný útočný faul Lazia.

90+2
    Lazio se dostalo k míči a nechce ho svému soupeři půjčit, vypadá to, že si celek z Říma odveze tři body.

90+1
    Pokus o centr do pokutového území odkopl jeden z hostujících hráčů až na útočnou polovinu. Hosté se pomalu ale jistě blíží k vítězství.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89
    Střídání v týmu Janov CFC:
    ze hřiště odchází Morten Frendrup, přichází Morten Thorsby.

87
    Žlutou kartu za nějaké hádky obdrželi Alessandro Vogliacco a Danilo Cataldi.

87
    Přímý kop z půlky hřiště pořádně vystrašila hostující obranu, jelikož se do hlavičkového souboje s brankářem Mandasem dostal jeden z hráčů Janova, ale nakonec je odpískán útočný faul.

86
    Střídání v týmu S. S. Lazio:
    ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Nicolo Rovella.

85
    Mandas teď dostal míč, navedl si ho na nákop dopředu, ale nakonec si parádně pohrál se svým soupeřem a zasekl před ním míč a rozehrál na své obránce.

83
    Fotbalisté Janova drží míč a snaží se s výsledkem ještě něco vymyslet, zatím se jim ale ve druhém poločase nepodařilo dostat do větší šance.

82
    Do útoku se tlačil Spence, ale nakonec je stejně odpískaný ofsajd i na druhé straně.

81
    Střela z hranice pokutového území byla zablokovaná, nakonec je stejně odpískaný ofsajd, takže to hosty mrzet nemusí.

80
    Do útoku se vydali fotbalisté Lazia, kteří si teď přihrávají míč na útočné polovině a sbírají cenné vteřinky, díky kterým se blíží k vítězství.