Toronto – Boston 2:4 (kon.) | Dallas – Vegas 1:3 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 4:5 (po pr.)
Toronto Maple Leafs
2:4 (0:0, 1:1, 1:3) Stav série: 1:2
Boston Bruins
Čtvrtek 25.04.2024, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL • Čtvrtfinále V. konference

Přeji vám hezký zbytek dne a u NHL zase někdy příště. (03:56:29)

Statistika
    Střely na bránu: 30 – 34 | Přesilová hra: 0/5 – 2/3 | Trestné minuty: 6 – 10

Ilja Samsonov (TOR) – 30 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,91 %, odchytal 58:30
    Jeremy Swayman (BOS) – 28 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,33 %, odchytal 59:17

Česká a slovenská stopa
    David Pastrňák (BOS) – 0+1, -2 účast, 1 střela na bránu, TM 2, čas na ledě 20:03

Boston právě vstřelil branku!
    Kapitán uzavírá dnešní zápas gólem do prázdné! BRAD MARCHAND vystřelil nejprve od červené čáry a trefil boční síť, poté si vybojoval puk a pravého mantinelu a s jistotou zavezl puk do prázdné brány. Asistence: Pastrňák
    Marchand B., Pastrňák D., Coyle C., Lindholm H., McAvoy C.
    Marner M., Järnkrok C., Matthews A., Rielly M., Bertuzzi T., Tavares J.

59:00
    Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:56
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
    John Tavares – 2 min., držení.

58:56
    Boston vyhazuje z obranného pásma a trefuje tyčku prázdné brány.

58:14
    Toronto už hraje v šesti. Velmi chaotická situace nastala na brankovišti Bostonu po střele z mezikruží.

57:49
    Toronto už je skoro minutu v útočném pásmu, ale domácí brankář ještě stále není na střídačce.

56:28
    Nahození na branku, kam si sjížděl Auston Matthews, který se tam nakonec nedostal.

55:50
    Boston vyhazuje z obranného pásma a jde prostřídat.

55:07
    Matthew Knies prokličkoval mezi hráči a dostal se až za bránu hostujícího brankáře.

53:40
    Brad Marchand znovu zavezl puk do útočného pásma, následně přenechal puk svému spoluhráči a jel vystřídat.
    51:53 Brad MARCHAND - 2:3

51:53
    5/5
    Tak to je odpověď! Neutekla ani minuta a z hostí se prosazuje BRAD MARCHAND, který poslal puk přímo do levého horního rohu. Asistence: Heinen
    Marchand B., Heinen D., Frederic T., Carlo B., McAvoy C.
    Domi M., Edmundson J., Matthews A., Liljegren T., Bertuzzi T.
    51:25 Tyler BERTUZZI - 2:2

51:25
    5/5
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Toronto po velkém tlaku srovnává! Ke střele z levého kruhu se dostal Morgan Rielly, jeho střelu tečoval TYLER BERTUZZI do brusle svého protihráče, od kterého se puk odrazil přímo do brankové sítě. Asistence: Rielly, Domi
    Domi M., McCabe J., Matthews A., Rielly M., Bertuzzi T.
    Zacha P., Lindholm H., McAvoy C., DeBrusk J., Pastrňák D.

50:59
    Toronto se drží v útočném pásmu a snaží se protlačit na hostujícího brankáře.

Nicol Burešová

Branky a nahrávky: 34. Knies (Marner, Edmundson), 52. Bertuzzi (Rielly, Domi) – 38. Frederic (Geekie, H. Lindholm), 42. DeBrusk (Marchand), 52. Marchand (Heinen), 60. Marchand (Pastrňák)

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Woll) – Ljubuškin, Rielly, McCabe, Benoit, Liljegren, Edmundson – Domi, Matthews, Bertuzzi – Marner, Tavares, Knies – W. Nylander, Holmberg, Järnkrok – Reaves, Kämpf, Dewar.
    Trenér: Sheldon Keefe

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – McAvoy, Lohrei, Carlo, H. Lindholm, Shattenkirk, P. Wotherspoon – Pastrňák, Zacha, Heinen – DeBrusk, Coyle, Marchand – Frederic, Geekie, Maroon – J. Boqvist, Beecher, J. van Riemsdyk.
    Trenér: Jim Montgomery

Rozhodčí: Francis Charron, Graham Skilliter, Kendrick Nicholson – Ryan Daisy, Devin Berg, Tyson Baker