Admira Praha – Motorlet 0:2 (kon.) | Slavia B – Písek 2:2 (kon.) | Povltavská – Plzeň B 2:1 (kon.)
FK Admira Praha
0:2 (0:1)
FK Motorlet Praha
Neděle 12.05.2024, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 26. kolo

Motorlet si ze souboje dvou pražských mužstev odnesl druhou výhru v řadě a ze čtrnáctého místa tabulky poskočil na dvanácté, kde je pouhý bod za svým dnešním soupeřem. Svěřenci Martina Poustky opanovali úvod zápasu a od 22. minuty vedli díky hlavičce Kodra. Admira pak přidala. Z tlaku v úvodu druhé půle si žádné pořádné šance ale nevytvořila a v 85. minutě ji definitivně potopila chyba brankáře Kellera, kterou zužitkoval Šulc. (12:30:31)

90+4

90+4
    Candelovo přenesení na pravou stranu našlo Tompteho v ofsajdu. U protější branky pak Motorlet s jistotou zvládl sérii hlaviček.

90+3
    Koutecký se octl v kleštích mezi Candelou a Hroníkem. Přisouzenou standardku urychleně provedl Čácha, který se po tristním centru zmocnil míče jen díky faulu na Rataje.

90+1
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha:
    ze hřiště odchází Jan Šulc, přichází Luka Jatčvliani.

90+1
    ze hřiště odchází Adam Alexandr, přichází David Hrabina.

90+1
    ze hřiště odchází Daniel Žížala, přichází Marek Čepelák.

90+1
    Nastavují se 4 minuty.

90
    Mizerně provedený centr od levé lajny stopil Dvořák, kterého v danou chvíli neobtěžoval ani jeden útočící hráč Admiry.

89
    Tompte se uvolnil na pravé straně. K Žížalovi však centrovaný míč nedoručil a domácí vytěžili z rychlého otočení hry standardku.

88
    Konejl nesladil výskok s trajektorií centrovaného balónu. Adam Dvořák nebude vůbec spěchat s rozehrávkou od branky.

87
    Čížek proměnil svou frustraci v nedovolený zákrok na Candelu. Za pravděpodobně rozhodnutého stavu rozehrál Kodr mimo dosah Žížaly.
    85. Jan ŠULC - 0:2

85
    Motorlet právě vstřelil branku!
    JAN ŠULC obtěžoval Kellera po malé domů od Skalického. Při mimořádně riskantní kličce ho obral o balon a podél koncové čáry jej komfortně donesl do opuštěné brány. Tohle si domácí gólman bude dlouho vyčítat.

84
    Čácha si za půlkou udělal prostor k distribuci míče do vápna. Koutecký tento vysoký balón ale nezpracoval a jenom ho posunul k Dvořákovi.

83
    Lukáš Hroník byl za své průpovídky oceněn žlutou kartou.

82
    Centr k neosídlené bližší tyči neměl šanci na úspěch. Candelova rána pak byla sražena a hosté se rozhodli pro dalekonosnou malou domů na Dvořáka.

81
    Hroník ustál souboj s dotěrným protihráčem. Míč si od něj vzal Žížala a sraženou střelou získal pro Motorlet rohový kop.