Admira Praha – Motorlet 0:2 (kon.) | Slavia B – Písek 2:2 (kon.) | Povltavská – Plzeň B 2:1 (kon.)
SK Slavia Praha B
2:2 (0:1)
FC Písek
Neděle 12.05.2024, 10:15 • SC Xaverov, Horní Počernice • Česká fotbalová liga (A) • 26. kolo

Slávisté do zápasu vstoupili aktivněji, bohužel se jim nepodařilo vstřelit branku a naopak inkasovali. Po chybě v domácí rozehrávce skóroval Sajtl. Ihned po rozehrávce se na brankáře hostů řítil Rama, kterého Lerch fauloval na penaltu. Diouf však penaltu nedal a do konce poločasu skvělými zákroky udržel vedení hostů Lerch.

O poločase udělal domácí trenér vícero změn, které se mu vyplatily. Po několik minutách vyrovnal zpoza vápna Vorlický. Hned o několik minut později dokonce otočil skóre David Pech. Slávisté však ubrali plyn, což se jim stalo osudným. Z ojedinělé šance se trefil Dohnal a získal pro Písek cenný bod. Domácí tým totiž ani v závěru utkání nedokázal využít žádnou se svých několika slibných šancí. (12:12:29)

90+5

90+5
    Hlavička Škody mířila nad a bylo ta poslední akce zápasu.

90+5
    Rohový kop má v posledních vteřinách k dispozici Slavia.

90+4
    Žlutá karta pro tým FC Písek (Bartizal).

90+4
    Dlouhý míč skončil v náručí brankáře.

90+4
    Faulu na polovině hřiště se dopustili domácí a Písek má k dispozici rozehrání standardní situace.

90+3
    Po nepřesném zakončení následuje odkop od branky.

90+3
    Ránu Ogungbayie vyrazil Lerch, tlak domácích pokračuje.

90+2
    Rohový kop odvrátila obrana písku daleko za polovinu.

90+2
    Slavia má k dispozici rohový kop po rychlé akce po pravém křídle.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Slavia by zápas ráda rozhodla ve svůj prospěch, jen těžko ale hledá mezírky v pevné obraně Písku.