Mladá Boleslav – Přerov 9:0 (kon.) | Kladno – Sparta 0:1 (kon.) | Poruba – Zlín 4:5 (po pr.)
Č. Budějovice – K. Vary 2:4 (kon.) | Tábor – Jihlava 7:5 (kon.) | HC Litvínov – Liberec 3:10 (kon.)
Slavia – Plzeň 4:3 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 2:1 (2:1 po s.n.)
HC RT TORAX Poruba
4:5 (2:0, 2:3, 0:1 - 0:1)
Berani Zlín
Pátek 08.03.2024, 16:00 • RT TORAX ARENA, Ostrava • Extraliga dorostu • O účast v play-off

Z RT TORAX ARENY to je z dnešního večera ode mne vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne a pohodový víkend. (18:33:15)

Druhý bod si vydřel Zlín ve třetí minutě a zásluhu na tom měl Jiří Venený, který kotouč do pásma dovezl pod tlakem porubské obrany a ve výsledku se postavil na místo, kam se puk po soubojích za brankou dostal. Souboj s Bernardem vyhrál.
    Berani si touto výhrou za dva body pojistili postup do play off. Gratuluji.

62:20
    3/3
    Zlín právě vstřelil branku!
    Utkání ukončuje JIŘÍ VENENÝ pohotovou střelou po nahrávce zpoza brány. Asistence: Jáchym Kubečka a Radek Šimšálek.
    Venený J., Uřičář J., Pluskal M.
    Stasjuk S., Ostřížek J., Indrst J.

61:58
    Najíždějícího Veneného vytěsnil až do rohu Dragon. Hosté se ale dál drží na kotouči.

61:19
    Vehovský si puk po buly sám sbírá a sprintuje do útočné třetiny. Po objetí brány nahrává Majkowskému, který vyklízí pole. Ve druhém sledu se do šance dostal Korbel, jeho dělovku Šimšálek vyráží.

61:00
    Kotouč je na domácí střídačce.

60:55
    Zakázané uvolnění Poruby.

60:10
    Puk mají Porubané, ale po nepřesné nahrávce od své brány jej drží Kos. Do pásma ale nemůže kvůli forčekujícím spoluhráčům.

60:01

Díky tomu, že se z předbrankového prostoru prosadil Dalibor Doležal a ve zbývajících třinácti minutách si drželi gólmani neprůstřelnost, dospělo utkání do prodloužení.

60:00

59:57
    Další zakázané uvolnění hostů.

59:45
    Oddechový čas pro tým HC RT TORAX Poruba poté, co se Zlínu pískal icing.

59:45
    Nahrávku Indrst přijal mezi beky, ale v zakončení mu zabránili. Do rohu si sjel pro kotouč Vehovský a z úhlu zkusil štěstí. Šimšálek si pravou stranu kryl.

58:57
    Zlínští ztrácí v útočné třetině kotouč a navíc musí vytáhnout obranu až na obrannou modrou, kde se pohybuje Indrst.

58:07
    Porubané se sami vytěsnili z pásma. V útočné třetině se nedá přihrávat rukou.

57:07
    Ostřížek bojuje s Matulou za brankou o puk. Kočica nakonec jede pomoc a hru dostává do střeního pásma.

56:32
    Pokus Beranů o přechod modré čáry nevyšel. Pluskal nepřešel přes Dragona.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 7. Ostřížek (Korbel, Bobok), 18. Stryczek (Majkowski, Dietrich), 32. Ignatěnko (Majkowski, Dietrich), 40. Ostřížek (Vehovský, Stasjuk) – 32. Mikel (Kos, Kočica), 34. Pluskal (Matula, Venený), 39. Matula (Venený, Mikel), 47. Doležal (Nesrsta, Kočica), 63. Venený (J. Kubečka, Šimšálek)

HC RT TORAX Poruba: Bernard (Láryš) – Korbel, Majkowski, Dragon, Stasjuk, Planka – Dietrich, Stryczek, J. Žídek – Ostřížek, Vehovský (C), Indrst (A) – Václavek, Bobok, Ignatěnko.
    Trenér: David Moravec

Berani Zlín: Šimšálek (J. Blažek) – T. Schmied, Mikel, Mi. Sedláček, F. Sedláček, Mořkovský, J. Kubečka, Uřičář (A) – Holba, Pečner, Kos (C) – Pluskal, Venený, Matula – Kočica, Nesrsta, V. Pravda – Doležal.
    Trenér: Lubomír Vosátko

Rozhodčí: L. Janda – Konvička, Veselý