Buffalo – NY Islanders 4:0 (kon.) | Carolina – Florida 4:0 (kon.) | Columbus – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.)
Detroit – Arizona 1:4 (kon.) | Montreal – Boston 1:2 (po pr.) | Pittsburgh – San Jose 6:3 (kon.)
Tampa – NY Rangers 6:3 (kon.) | Philadelphia – Toronto 2:6 (kon.) | Dallas – New Jersey 2:6 (kon.)
Minnesota – Anaheim 2:0 (kon.) | Calgary – Vegas 4:1 (kon.) | Seattle – Washington 1:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:6 (0:3, 1:0, 1:3)
Toronto Maple Leafs
Pátek 15.03.2024, 00:30 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

A to je pro dnešek z Philadelphie vše, já Vám moc děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu opět těšit na shledanou! (03:33:51)

3. Auston Matthews (TOR) 1+1

Ve třetí třetině si Toronto bezpečně pohlídalo své vedení, nepouštěli Flyers do šancí a sami se snažili co nejméně riskovat a dávat tak domácím příležitosti. Naopak ještě Leafs svůj náskok navýšili, nejprve brankou Austona Matthewse, který se trefil mezi betony Sandströma. Hned po osmi vteřinách přidal další gól William Nylander střelou pod lapačku. A definitivní pojistku přidal v přesilovce mladý talent Matthew Knies, po souhře s McCabem a Liljegrenem. Minutu a půl před koncem ještě zjemnil konečný výsledek ve vlastním oslabení Tyson Foerster. Utkání tedy skončilo výsledkem 2:6.

58:27
    4/5
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Vyhozený kotouč do obranného pásma Toronta dojel a vybojoval Sean Couturier, který ho přihrál Travisi Sanheimovi a ten ho posunul na TYSONA FOERSTERA, který střelou z první překonal Samsonova. Asistence: Travis Sanheim a Sean Couturier.
    Foerster T., Sanheim T., Couturier S., Zamula J.
    Dewar C., Holmberg P., Reaves R., Knies M., Liljegren T.

58:14
    Po Dewarově přihrávce střílel Holmberg, pouze do břicha Sandströma.

57:44
    Nylanderův příklep obětavě zblokoval Johnson.

57:11
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
    Cameron York – 2 min., hrubost.

56:34
    Před Sandströma se natlačil McMann, zakončit se mu ale nepodařilo.

56:10
    Zakázané uvolnění Toronta.

54:16
    Garnet Hathaway – 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
    Max Domi – 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

54:16
    Sanheimovu střelu si Samsonov našel lapačkou.

53:49
    Domiho střela byla vyražena do ochranné sítě.
    49:00 Matthew KNIES - 1:6

49:00
    5/5
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Po dlouhém tlaku přesilovkové formace Toronta byl v obraně Flyers naprostý zmatek, tři ze čtyř hráčů neměli své hokejky a toho využili Liljegren přihrávkou na McCabea a McCabe přihrávkou k pravé tyči na MATTHEWA KNIESE, který puk poslal za Sandströmova záda. Asistence: Jake McCabe a Timothy Liljegren.
    Knies M., McCabe J., Liljegren T., Domi M., McMann B.
    Couturier S., Laughton S., Konecny T., York C., Johnson E.

48:53

48:45
    Domiho skvěle vychytal Sandström.

48:16
    Domi zaváží puk do útočného pásma, Leafs se ale nepodařilo se tam udržet.

Matěj Juřík

Branky a nahrávky: 22. Tippett (Frost, Konecny), 59. Foerster (Sanheim, Couturier) – 3. Bertuzzi (Matthews, W. Nylander), 10. Holmberg (Dewar, Rielly), 16. Liljegren (Bertuzzi, Samsonov), 45. Matthews (Holmberg, Ljubuškin), 45. W. Nylander (Domi, Kämpf), 49. Knies (McCabe, Liljegren)

Philadelphia Flyers: Ersson (21. Sandström) – York, Sanheim, M. Staal, Attard, Zamula, E. Johnson – Gurjanov, Couturier (C), Brink – Tippett, Laughton (A), Konecny (A) – Farabee, Frost, Foerster – N. Cates, Poehling, Hathaway.
    Trenér: John Tortorella

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Woll) – Brodie, McCabe, Rielly (A), Ljubuškin, Edmundson, Liljegren – Bertuzzi, Matthews (A), Järnkrok – Domi, Tavares (C), W. Nylander – Knies, Kämpf, McMann – Holmberg, Dewar, Reaves.
    Trenér: Sheldon Keefe

Rozhodčí: Rooney, Sandlak – Hughes, McNamara

Diváci: 19 158