Buffalo – NY Islanders 4:0 (kon.) | Carolina – Florida 4:0 (kon.) | Columbus – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.)
Detroit – Arizona 1:4 (kon.) | Montreal – Boston 1:2 (po pr.) | Pittsburgh – San Jose 6:3 (kon.)
Tampa – NY Rangers 6:3 (kon.) | Philadelphia – Toronto 2:6 (kon.) | Dallas – New Jersey 2:6 (kon.)
Minnesota – Anaheim 2:0 (kon.) | Calgary – Vegas 4:1 (kon.) | Seattle – Washington 1:2 (kon.)

3. Zach Benson (BUF) 2+0 (02:55:21)

Buffalu se povedlo vybojovat velmi cenné vítězství 4:0 nad New Yorkem Islanders. Jednalo se o ten typ zápasu, ve kterém se utkaly dva týmy, které usilují o postup do play-off a pohybují se na nepříliš jistých pozicích v rámci Východní konference. Sabres tímto vítězstvím stáhli ztrátu na divoké karty na tři body.

59:04
    Hra je přerušena v pásmu Buffala. Luukkonen zachytil odražený puk pod lapačku.

59:01
    Začala poslední minuta střetnutí. Islanders se sice ještě snaží něco vymyslet a dát alespoň čestnou branku, ale bez úspěchu.

58:37
    Domácí Robinson poslal z bekhendu pozdrav brankáři Sorokinovi. Ten puk vyráží mimo brankoviště.

57:20
    Domácí se ubránili náznaku tlaku ze strany soupeře a drží puk ve své třetině. Vyčkávají na prostřídání.

55:40
    Vhazuje se v pásmu Islanders. Buffalo se snaží utkání hlavně v klidu dohrát.
    55:06 Zach BENSON - 4:0

55:06
    5/6
    Buffalo právě vstřelilo branku!
    Dahlin bekhendovým obloukem poslal kotouč až do pásma Islanders, kde u něj byl jako první ZACH BENSON, který jej zaklidil do prázdné branky. Asistence: Rasmus Dahlin, Bowen Byram.
    Byram B., Benson Z., Greenway J., Dahlin R., Girgensons Z.
    Dobson N., Barzal M., Horvat B., Palmieri K., Aho S. I, Nelson B.

54:16
    Benson a po něm Girgensons nedokázali dostat puk do prázdné branky soupeře. Islanders se ubránili hodně nepříjemnému náporu a mohou ještě živit teoretickou naději.

53:47

53:40
    Islanders odvolali brankáře!

52:53
    Buffalo se dokázalo osvobodit a může prostřídat. Celkově toto oslabení brání velmi dobře, soupeře k ničemu nepouští.

51:52
    Rychlá střela Palmieriho po buly před Luukkonenem. Brankář Buffala přerušuje hru.

51:47
    Vylučuje se znovu na straně Buffala. Trest dostává Greenway za držení. Komerční pauza.

50:55
    Holmstrom se tlačil do bekhendového zakončení, Luukkonen si ale jeho průnik pohlídal.

50:23
    Icing Islanders.

50:08

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 25. V. Olofsson (Peterka, Power), 29. Cozens (Clifton, J. Skinner), 30. Benson (Jokiharju, Power), 56. Benson (Dahlin, Byram)

Buffalo Sabres: Luukkonen (Comrie) – Byram, Dahlin (A), Power, Jokiharju, Bryson, Clifton – Girgensons (A), T. Thompson, Tuch – Greenway, Cozens, Benson – J. Skinner, Krebs, Peterka – Robinson, Jost, V. Olofsson.
    Trenér: Don Granato

New York Islanders: Sorokin (Varlamov) – Pelech, Dobson, Romanov, Pulock, Reilly, S. Aho I – Nelson (A), Horvat, Barzal – Lee (C), Pageau, Palmieri – Engvall, Cizikas, Holmström – M. Martin, MacLean, Clutterbuck (A).
    Trenér: Patrick Roy

Rozhodčí: O'Rourke, Kea – Barton, Galloway

Diváci: 15637