Buffalo – NY Islanders 4:0 (kon.) | Carolina – Florida 4:0 (kon.) | Columbus – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.)
Detroit – Arizona 1:4 (kon.) | Montreal – Boston 1:2 (po pr.) | Pittsburgh – San Jose 6:3 (kon.)
Tampa – NY Rangers 6:3 (kon.) | Philadelphia – Toronto 2:6 (kon.) | Dallas – New Jersey 2:6 (kon.)
Minnesota – Anaheim 2:0 (kon.) | Calgary – Vegas 4:1 (kon.) | Seattle – Washington 1:2 (kon.)

Tomáš Tatar (SEA) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 13:28
    Martin Fehérváry (WSH) – 0+0, +1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 19:42

1. Connor McMichael (WSH) 1+0
    2. Charlie Lindgren (WSH) 23 zákroků
    3. Oliver Bjorkstrand (SEA) 1+0 (05:47:49)

59:22
    Oddechový čas pro tým Seattle Kraken.

59:00
    Jeden z hostujících hráčů odehrál kotouč z brankoviště, domácí se do šance nedostali.

58:33
    Domácí v šesti, mají buly v útočném pásmu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:20
    Hostující celek hraje takticky velmi dobře a nedává soupeři mnoho příležitostí, aby se dostal do šancí.

56:20
    Mnoho času už domácí celek v závěru třetí třetiny nemá a stále prohrává o jednu branku.

55:38
    Kotouč vypadl mimo hrací plochu, vhazovat se bude před brankou Capitals.

55:22
    Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, domácí celek stále prohrává o jednu branku.

54:42
    Connor McMichael měl další šanci, ale nyní ho vychytal Joey Daccord. Komerční přestávka.

54:19
    Joey Daccord rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí potřebují útočit, to se jim ale nedaří.

53:30
    Z pohledu Krakenů ubíhá čas velmi rychle, prohrávají o jednu branku a marně čekají na nějakou příležitost.
    51:36 Connor MCMICHAEL - 1:2

51:36
    5/5
    Washington právě vstřelil branku!
    Hostující celek se dostává v tomto zápase do vedení, po brejku a rychlém přenesení hry se blafákem prosazuje CONNOR MCMICHAEL.
    Milano S., McMichael C., Fehérváry M., Carlson J., Oshie T.
    Schultz J., McCann J., Bjorkstrand O., Evans R., Burakovsky A.

51:26
    Oliver Bjorkstrand trefil dobrou střelou pouze soupeře.

51:13
    Hraje se především ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není.

50:42
    André Burakovsky hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka postrádala přesnost.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hosté přesilovku nepromění.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 44. Bjorkstrand (Gourde, Yamamoto) – 35. Oshie, 52. McMichael

Seattle Kraken: Daccord (Grubauer) – Dumoulin, Larsson, Oleksiak, Borgen, R. Evans, Schultz – Tatar, Beniers, Eberle – Kartye, McCann, Burakovsky – Tolvanen, Gourde, Bjorkstrand – Yamamoto, Bellemare, B. Tanev.
    Washington Capitals: C. Lindgren (Kuemper) – Fehérváry, Carlson, Sandin, Jensen, Alexejev, T. van Riemsdyk – Ovečkin, McMichael, Oshie – Milano, D. Strome, Mirošničenko – Pacioretty, Lapierre, Wilson – Malenstyn, Dowd, Protas.

Diváci: 17 151