Arizona – New Jersey 4:1 (kon.) | Florida – Tampa 3:5 (kon.) | Calgary – Montreal 5:2 (kon.)
Boston – Philadelphia 6:5 (kon.) | Columbus – San Jose 4:2 (kon.) | Toronto – Carolina 4:5 (0:1 po s.n.)
Dallas – Los Angeles 4:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 3:2 (2:1 po s.n.) | Seattle – Nashville 1:4 (kon.)
Vancouver – Washington 1:2 (kon.) | Edmonton – Colorado 2:3 (po pr.) | NY Rangers – NY Islanders 5:2 (kon.)
Vegas – New Jersey 3:1 (kon.) | Chicago – San Jose 5:2 (kon.) | Columbus – Winnipeg 1:6 (kon.)
Ottawa – Carolina 2:7 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 6:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
St. Louis Blues
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
Minnesota Wild
Neděle 17.03.2024, 01:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

Přeji vám hezký zbytek dne a u NHL zase někdy příště. (04:02:57)

Statistika
    Střely na bránu: 37 – 24 | Přesilová hra: 1/5 – 0/3 | Trestné minuty: 13 – 9

Jordan Binnington (STL) – 22 zákroků, 2 OG, úspěšnost 91,67 %, odchytal 65:00
    Marc-Andre Fleury (MNS) – 35 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,59 %, odchytal 64:58

Česká a slovenská stopa
    Tento zápas neměl žádné české ani slovenské zastoupení.

1. Jordan Kyrou (STL) 1+1
    2. Brayden Schenn (STL) 1+0
    3. Colton Parayko (STL) 0+0

Máme za sebou velice zajímavý zápas. První třetina působila hrozně zpomaleně a vypadalo to, že v dnešním zápase moc akcí neuvidíme. Druhá třetina nám přinesla dominanci na straně St. Louis, ve třetí třetině se ale podařilo hostům srovnat na 2:2. Prodloužení tento zápas nerozhodlo a následovaly tak samostatné nájezdy, které dopadly lépe pro domácí a ti tak vyhrávají poměrem 3:2 po nájezdech.

V samostatných nájezdech zvítězil tým St. Louis Blues.

64:50
    Minnesota se snažila o poslední střely, proměnit ale nedokázala, a tak rozhodnou nájezdy.

64:00
    Byla ohlášena poslední minuta prodloužení.

63:20
    Další skvělý zákrok Marc-Andre Fleuryho, který vychytal prudkou střelu z pravého kruhu po rychlé kombinaci Blues v útočném pásmu.

Nicol Burešová

Branky a nahrávky: 26. Kyrou (Neighbours, Thomas), 41. B. Schenn (Kyrou, Leddy), rozh. náj. Kyrou – 42. Rossi (Kaprizov), 57. Kaprizov (Zuccarello, Bogosian)