Florida – Boston 3:4 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 6:5 (po pr.) | Pittsburgh – Carolina 4:1 (kon.)
Washington – Detroit 4:3 (po pr.) | Toronto – New Jersey 3:6 (kon.) | Nashville – Vegas 5:4 (po pr.)
Winnipeg – Edmonton 3:4 (po pr.) | Chicago – Calgary 3:1 (kon.) | Colorado – Montreal 1:2 (kon.)
Arizona – Columbus 6:2 (kon.) | Seattle – Anaheim 4:0 (kon.) | San Jose – Dallas 3:6 (kon.)

3. Mika Zibanejad (NYR) 1+1 (02:59:59)

Zápas mezi Rangers a Flyers přinesl nakonec neskutečnou přestřelku, když ve třetí třetině napadalo sedm branek a muselo se jít do prodloužení. V něm rozhodl o vítězství domácích, kteří třikrát neudrželi vedení, Adam Fox. Rangers se tímto vítězstvím prodrali do vedení celé NHL a jako první prolomili hranici 100 bodů v této sezoně.

60:36 Adam FOX - 6:5

60:36
    3/3
    Rangers právě vstřelili branku!
    Domácí v první minutě prodloužení ukončují dnešní zápas! ADAM FOX rozhoduje o vítězství Rangers po ráně zpoza kruhů. Puk přesně zamířil k levé tyči. Asistence: Vincent Trocheck, Artěmij Panarin.
    Panarin A., Trocheck V., Fox A.
    Sanheim T., Poehling R., Cates N.

60:01

60:00

59:00
    Kotouč domácím při přechodu středního pásma po nahození vyletěl do ochranné sítě.

58:22
    Už to vypadalo, že se Konecny dostane za obranu a do zakončení, ale při snaze o zpracování puku neuspěl. Kotouč mu odjel od hole.

57:41
    Přihrávka rukou ve středním pásmu přerušuje dění na hřišti. Komerční přestávka.

56:40
    Icing Rangers.
    56:29 Tyson FOERSTER - 5:5

56:29
    5/5
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Divoká přestřelka pokračuje! Flyers vytvořili obrovský závar do brankoviště. Hathaway sice nadvakrát procpal puk za Šesťorkina, ale tomu se s pomocí obrany povedlo situaci zachránit. Kotouč nicméně proskákal brankovištěm k levé tyči, kde si jej všiml TYSON FOERSTER, jenž ho doráží do sítě. Bez asistence.
    Sanheim T., York C., Hathaway G., Poehling R., Foerster T.
    Ruhwedel C., Goodrow B., Vesey J., Cuylle W., Miller K.

55:23
    Ginning se před kruhy dostal k zajímavé vysoké střele mířící někam k horní tyči. Kam by střela zaletěla se ovšem nikdo nedozví, do letu puku skočil Fox.
    53:59 Alexis LAFRENIÈRE - 5:4

53:59
    5/5
    Domácí se po buly v útočném pásmu dokázali prosadit a opět se dostávají do vedení! Konecny sice zblokoval střelu Panarina, ale puk se odrazil k ALEXISOVI LAFRENIEROVI, jenž se trefil k levé tyči! Bez asistence.
    Schneider B., Panarin A., Lafrenière A., Trocheck V., Miller K.
    Zamula J., Konecny T., Frost M., Tippett O., Johnson E.

53:55
    Protečovaná střela od modré čáry vyletěla až do ochranné sítě za brankou Flyers.

53:18
    Šesťorkin svou lapačkou zlikvidoval ránu Poehlinga zpoza kruhů! Přerušuje hru.

53:06
    Komerční pauza.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 36. Zibanejad (Panarin, Fox), 42. Brodzinski (Kakko), 43. Lafrenière, 50. Trocheck (Zibanejad), 54. Lafrenière, 61. Fox (Trocheck, Panarin) – 23. Laughton (Konecny, Sanheim), 32. Poehling (Laughton, Zamula), 47. Konecny, 52. Tippett (Frost), 57. Foerster

New York Rangers: Šesťorkin (Quick) – K. Miller, Schneider, Z. Jones, Fox (A), Ruhwedel, Scanlin – Kreider, Zibanejad, Roslovic – Panarin (A), Trocheck, Lafrenière – Cuylle, Brodzinski, Kakko – Vesey, Goodrow (A), Rempe.
    Trenér: Peter Laviolette

Philadelphia Flyers: Ersson (Sandström) – York, Sanheim, Ginning, Attard, Zamula, E. Johnson – Foerster, Poehling, Hathaway – Tippett, Frost, Konecny (A) – Farabee, Laughton (A), Brink – N. Cates, Couturier (C), Lycksell.
    Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: Furlatt, Markovic – Tobias, Murchison

Diváci: 18006