Florida – Boston 3:4 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 6:5 (po pr.) | Pittsburgh – Carolina 4:1 (kon.)
Washington – Detroit 4:3 (po pr.) | Toronto – New Jersey 3:6 (kon.) | Nashville – Vegas 5:4 (po pr.)
Winnipeg – Edmonton 3:4 (po pr.) | Chicago – Calgary 3:1 (kon.) | Colorado – Montreal 1:2 (kon.)
Arizona – Columbus 6:2 (kon.) | Seattle – Anaheim 4:0 (kon.) | San Jose – Dallas 3:6 (kon.)

Střely na bránu: 25 – 42 | Přesilová hra: 0/5 – 1/4 | Trestné minuty: 18 – 20

V prodloužení nakonec zvítězil Edmonton, když zápas rozhodl Zach Hyman. Domácí zřejmě budou brát i bod. V průběhu třetí části totiž prohrávali už 1:3, ale zásahy Brendena Dyllona a Seana Monahana v rozmezí jedné minuty dokázali duel po řádné hrací době alespoň zremizovat.

Oilers se tedy vrátili na vítěznou vlnu po dvou porážkách. To Winnipeg prodloužil čekání na výhru už na čtyři zápasy.

61:22 Zach HYMAN - 3:4

61:22
    3/3
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Druhý bod získávají Olejáři. Ryan Nugent-Hopkins předal v útočném pásmu puk ZACHOVI HYMANOVI. Ten si vybruslil do slotu a dostal se k bekhendové střele, kterou Hellebuyck ještě vyrazil. Hyman však obdržel šanci i na dorážku a s tou už gólman Winnipegu nic nesvedl – 3:4. Asistence: Ryan Nugent-Hopkins.
    Hyman Z., Nurse D., Nugent-Hopkins R.
    Pionk N., Scheifele M., Connor K.

61:09
    Individuálně to zkusil Kyle Connor. Kotouč mu nakonec před brankou sjel z hole.

60:23
    Morrissey vystihl přihrávku na McDavida a sám táhl domácí protiútok. Našel Adama Lowryho a rychle přesouvat se musel Skinner!

60:01

Ve třetí třetině nejprve hosté zvýšili trefou Ryana Nugenta-Hopkinse na 3:1, ovšem domácí pak srovnali zásahy Brendena Dylona a Seana Monahana, které od sebe dělilo přesně 60 sekund. Za stavu 3:3 se tedy bude prodlužovat.

60:00

59:55
    Hosté jsou kompletní a tenhle zápas pravděpodobně půjde do prodloužení!

59:07
    Už běží poslední minuta. Hosté vyhodili.

58:54
    Tyler Toffoli nenachytal Skinnera z ostrého úhlu.

58:33
    Morrissey nahrál doleva Kyleovi Connorovi. Ten z kruhu vypálil, Skinner byl u své pravé tyčku nachystán.

58:09
    Hosté vyhazují.

57:54
    Rozhodčí se ještě radili, ale nic se asi měnit nebude, byť se zdá, že Lowryho zasáhla spíše hůl spoluhráče DeMela. Domácí každopádně mají velkou příležitost rozhodnout!

57:54
    Ryan Nugent-Hopkins se snažil v rohu získat puk zpátky, ale Adama Lowryho zasáhl vysokou holí! Domácí tak budou hrát přesilovku.

57:47
    Střelu Ryana Nugenta-Hopkinse vyrazil Hellebuyck.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 25. Appleton (Lowry, Connor), 50. Dillon (Scheifele, Pionk), 51. Monahan (Ehlers, Pionk) – 32. Draisaitl (Foegele, McDavid), 34. C. Brown (Ekholm, Ceci), 47. Nugent-Hopkins (McDavid), 62. Hyman (Nugent-Hopkins)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, Schmidt, Stanley – Iafallo, Scheifele (A), Connor – Toffoli, Monahan, Ehlers – Appleton, Lowry (C), Niederreiter – Perfetti, Naměstnikov, M. Barron.
    Trenér: Rick Bowness

Edmonton Oilers: S. Skinner (Pickard) – Bouchard, Ekholm, Ceci, Nurse (A), Desharnais, Kulak – Hyman, McDavid (C), Nugent-Hopkins – Foegele, Draisaitl (A), Henrique – Perry, R. McLeod, E. Kane – C. Brown, Ryan, Janmark.
    Trenér: Kris Knoblauch

Rozhodčí: McIsaac, Blandina – Cherrey, Shewchyk

Diváci: 15225