Florida – Boston 3:4 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 6:5 (po pr.) | Pittsburgh – Carolina 4:1 (kon.)
Washington – Detroit 4:3 (po pr.) | Toronto – New Jersey 3:6 (kon.) | Nashville – Vegas 5:4 (po pr.)
Winnipeg – Edmonton 3:4 (po pr.) | Chicago – Calgary 3:1 (kon.) | Colorado – Montreal 1:2 (kon.)
Arizona – Columbus 6:2 (kon.) | Seattle – Anaheim 4:0 (kon.) | San Jose – Dallas 3:6 (kon.)

Nashville právě vstřelil branku!
    Dva body berou domácí hráči, po rychlé kombinaci v útočném pásmu se poměrně snadno z hranice brankoviště prosazuje ROMAN JOSI. Asistence: Ryan O'Reilly a Filip Forsberg.
    Forsberg F., Josi R., O'Reilly R.
    Eichel J., Stephenson C., Theodore S.

60:24
    Domácí jsou aktivnější a mají kotouč pod kontrolou.

60:01

60:00

59:20
    Už se pravděpodobně nic nestane a tento zápas půjde do prodloužení.

59:00
    Začala poslední minuta hry ve třetině, podle všeho půjde zápas do prodloužení.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetině.

56:22
    Více ze hry mají hokejisté Nashvillu, kteří se pokouší něco vymyslet před brnakou soupeře.

55:24
    Ani jeden celek nyní nechce udělat chybu, hra je přerušena pro ofsajd.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:34
    Predators se usadili v útočném pásmu, kde kombinují a pokouší se něco vymyslet.

54:03
    Jack Eichel měl zajímavou akci, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Domácí pokračují v dobré hře.
    52:57 Gustav NYQUIST - 4:4

52:57
    5/4
    Tragická hra Vegas pokračuje dál, naprosto zbytečná chyba před brankou znamená střelu do odkryté části branky, je vyrovnáno. Trefuj se snadno GUSTAV NYQUIST. Asistence: Ryan O'Reilly.
    Forsberg F., Nyquist G., Barrie T., Josi R., O'Reilly R.
    Eichel J., Hague N., Hanifin N., Karlsson W.

52:18
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
    Michael Amadio – 2 min., zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 35. Jankowski (Evangelista, Novak), 46. O'Reilly (Nyquist), 53. F. Forsberg (Zucker, Jankowski), 53. Nyquist (O'Reilly), 61. Josi (O'Reilly, F. Forsberg) – 3. Barbašev (Eichel, Marchessault), 6. Howden (Mantha, W. Karlsson), 17. Theodore (Cotter, Stephenson), 40. W. Karlsson (Hanifin, Mantha)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – McDonagh, Josi, Lauzon, L. Schenn, Del Gaizo, Barrie – F. Forsberg, O'Reilly, Nyquist – Beauvillier, Sissons, Zucker – Jankowski, Novak, Evangelista – Co. Smith, McCarron, Sherwood.
    Vegas Golden Knights: Patera (L. Thompson) – Hague, Hanifin, McNabb, B. Hutton, Theodore, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – Cotter, Stephenson, Amadio – Dorofejev, W. Karlsson, Mantha – Howden, N. Roy, Kolesar.

Rozhodčí: Sandlak, McCauley – Galloway, Barton

Diváci: 17 778