Boston – Florida 3:2 (po pr.) | Chicago – Dallas 3:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 2:4 (kon.)
San Jose – St. Louis 3:2 (po pr.) | Columbus – Philadelphia 6:2 (kon.) | Montreal – Toronto 2:4 (kon.)
Ottawa – New Jersey 3:4 (kon.) | NY Islanders – Nashville 2:0 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 6:3 (kon.)
Calgary – Edmonton 2:4 (kon.) | Detroit – Buffalo 3:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 0:4 (kon.)

San Jose právě vstřelilo branku!
    Je konec! A kdo jiný mohl rozhodnout než WILLIAM EKLUND svým třetím gólem v zápase! Situaci dva na jednoho vzal mladičký Švéd na sebe a parádně vymetl pravou šibenici – 3:2p! Asistence: Luke Kunin.
    MacDonald J., Kunin L., Eklund W.
    Schenn B., Thomas R., Kyrou J.

63:43
    Kyrou se dostal až před Cooleyho, ale ten teď skvěle podržel svůj tým.

63:17
    Touš mají na hokejkách hráčů Blues.

62:46

62:16
    Buchnevich poslal puk na Schenna, ale ten ho nedokázal zpracovat.

61:38
    Domácí znovu vyhazují přes všechny čáry.

61:30
    Oddechový čas pro tým St. Louis Blues.

61:30
    Kyrou vypálil z levého kruhu, ale Cooley byl připraven.

61:09
    Domácí vyhazují.

60:46
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks:
    Mikael Granlund – 2 min., hákování.

60:01

Utkání po šedesáti odehraných minutách nenašlo svého vítěze a půjdeme do prodloužení, které začne přibližně za 3 minuty.

60:00

59:40
    Blues ještě mohli vyhrát, střela z pravé strany útočného pásma ale skončila na zadním mantinelu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny!

Matyáš Hampl

Branky a nahrávky: 35. Eklund (Thrun, Granlund), 37. Eklund (Zetterlund, Bordeleau), 64. Eklund (Kunin) – 44. Kyrou (Bučněvič, R. Thomas), 58. B. Schenn (R. Thomas, Perunovich)

San Jose Sharks: D. Cooley (Blackwood) – Ferraro (A), Rutta, Thrun, Burroughs, M. Vlasic, Addison – Kostin, Granlund (C), Zetterlund – Eklund, Kunin (A), Graf – Zadina, Studnicka, Bordeleau – MacDonald, Sturm, Bailey.
    Trenér: David Quinn

St. Louis Blues: Hofer (Binnington) – Tucker, Parayko (A), Kessel, Leddy, Perunovich, Faulk – Z. Bolduc, R. Thomas (A), Neighbours – Dean, B. Schenn (C), Saad – Toropčenko, Bučněvič, Kyrou – N. Walker, Alexandrov, Kapanen.
    Trenér: Drew Bannister

Rozhodčí: Rehman, Schrader – Gibbons, Apperson

Diváci: 15 603