Boston – Florida 3:2 (po pr.) | Chicago – Dallas 3:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 2:4 (kon.)
San Jose – St. Louis 3:2 (po pr.) | Columbus – Philadelphia 6:2 (kon.) | Montreal – Toronto 2:4 (kon.)
Ottawa – New Jersey 3:4 (kon.) | NY Islanders – Nashville 2:0 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 6:3 (kon.)
Calgary – Edmonton 2:4 (kon.) | Detroit – Buffalo 3:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 0:4 (kon.)
Carolina – Columbus 3:0 (kon.)
Los Angeles Kings
6:3 (2:1, 2:0, 2:2)
Vancouver Canucks
Neděle 07.04.2024, 04:00 • Crypto.com Arena, Los Angeles • NHL

To už je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji dobré ráno. (07:07:43)

Dnešní utkání sledovalo 18190 diváků.

Los Angeles Kings zvítězili v domácí hale nad Vancouver Canucks 6:3. Viděli jsme velice gólový zápas, který otevřel brzkým přesilovkovým gólem Adrian Kempe. Oněkolik málo minut později přesilovku využil Drew Doughty. Následně na straně Vancouveru snížil Brock Boeser. Ofenzivní styl hry pokračoval i ve druhé třetině, kdy se tvrdou střelou od modré prosadil Alex Laferriere a následně se z dorážky prosadil Kevin Fiala. Třetí část hry nabídla čtyři branky. Na rozdíl dvou branek snížil Dakota Joshua. Následně z krásné akce zvýšil Trevor Moore . V oslabení se prosadil Teddy Blueger. Zápas gólově zakončil Adrian Kempe, který také v oslabení zvýšil v samostaném úniku na konečných 6:3.

59:04
    Canucks se ještě snaží najít šanci na snížení zápasu, ale najít prostor na zakončení.

57:59
    Trevor Moore vyhazuje na zakázané uvolnění.
    57:16 Adrian KEMPE - 6:3

57:16
    5/5
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Tak i Kings zaznamenávají brankový úspěch v oslabení! ADRIAN KEMPE ujel všem hráčům Canucks a zamířil přřesně mezi betony DeSmitha.
    Bez asistence.
    Kempe A., Roy M., Kopitar A., Fiala K., Arvidsson V.
    Boeser B., Garland C., Miller J., Suter P., Cole I.

56:08
    Talbot se teď musí hodně ohánět, jde na něj jedna střela za druhou.

55:28
    Další střelu a následnou dorážku likviduje Talbot! Obrovská šance na snížení stavu.

55:28
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings:
    Trevor Moore – 2 min., naražení zezadu.

54:44
    Viktor Arvidsson vypálil tvrdou střelu na DeSmitha, ten pohotově vyráží.

53:00
    Kevin Fiala se snažil překvapit DeSmitha, ten i přes clonu zasáhl.

52:41
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
    Nikita Zadorov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
    52:35 Teddy BLUEGER - 5:3

52:35
    4/5
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Tak tohle bylo od Kings naopak hodně nepovedené. Po prohraném vhazování ujel Nikita Zadorov a TEDDY BLUEGER, který dorazil za záda Talbota a v oslabení snižuje na 3:5.
    Asistence: Nikita Zadorov.
    Blueger T., Joshua D., Cole I., Zadorov N.
    Doughty D., Kempe A., Kopitar A., Fiala K., Arvidsson V.

52:24
    Tyler Myers – 2 min., podrážení.
    50:35 Trevor MOORE - 5:2

Filip Kobza

Branky a nahrávky: 3. Kempe (Kopitar, Doughty), 6. Doughty (Arvidsson, Kempe), 23. Laferriere (Spence, Fiala), 29. Fiala (Kopitar, M. Anderson), 51. Moore (Danault), 58. Kempe – 11. Boeser (E. Pettersson, Cole), 48. Joshua (J. Miller, Hronek), 53. Blueger (Zadorov)

Los Angeles Kings: Talbot (Rittich) – Doughty (A), M. Anderson, M. Roy, Gavrikov, Spence, Englund – Kempe (A), Kopitar (C), Byfield – Arvidsson, Danault, Moore – Laferriere, Dubois, Fiala – Lewis, Lizotte, A. Thomas.
    Trenér: Jim Hiller

Vancouver Canucks: DeSmith (Šilovs) – Q. Hughes (C), Hronek, Soucy, T. Myers, Zadorov, Cole – Höglander, E. Pettersson (A), Boeser – Joshua, J. Miller (A), Garland – Michejev, Blueger, Podkolzin – P. Suter, Aman, Lafferty.
    Trenér: Rick Tocchet

Rozhodčí: Dunning, Furlatt – Gawryletz, Toomey

Diváci: 18190