Zlín – Pardubice 1:1 (kon.) | Olomouc – Jablonec 1:0 (kon.) | Ostrava – Karviná 2:2 (kon.)
Plzeň – Slavia 1:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:0 (0:0)
SK Slavia Praha
Neděle 14.04.2024, 18:00 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA • 28. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku nedělního večera se s vámi loučím, mějte se fajn. (20:00:12)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 3:2. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 6:16.

Je dobojováno, Viktoria Plzeň na svém trávníku porazila pražskou Slavii 1:0. Rozhodující úder přišel v 87. minutě, kdy se nekompromisně prosadil Pavel Šulc. Ten ve druhém poločase skóroval ještě jednou, jeho první zásah ovšem kvůli ruce byl posléze odvolán. Situace na čele tabulky se tak pro hosty komplikuje, jelikož první místo přenechávají opět svému rivalovi. Plzeň drží třetí místo.

90+6

90+5
    Žlutá karta pro tým FC Viktoria Plzeň (Martin Jedlička).

90+5
    Na zadní tyči se dostal k hlavičce Oscar, ta šla ovšem vedle brány.

90+4
    Plzeň drží míč na útočné polovině hřiště, kde šetří několik cenných vteřin. Běží už poslední minuta nastavení, zřejmě se ale několik desítek vteřin ještě přidá.

90+3
    Sampson Dweh byl sražen na zem ve vlastním pokutovém území a liberijský reprezentant zpět na nohy opravdu nespěchá.

90+2
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň:
    ze hřiště odchází Pavel Šulc, přichází Lukáš Hejda.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase nad rámec normální hrací doby čtyři minuty.

90
    Lukáš Masopust našel na hraně pokutového území Ocara, který vystřelil bez přípravy, avšak také vedle brány.

89
    V kotli domácích fanoušků se odpálilo několik světlic, nicméně viditelnost je dobrá, tak se hraje dále.

88
    Střídání v týmu SK Slavia Praha:
    ze hřiště odchází Conrad Wallem, přichází Muhamed Tijani.
    87. Pavel ŠULC - 1:0

87
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Viktoria skóruje podruhé v dnešním zápase a tento gól už bude platit. Lukáš Kalvach nejprve nepropálil obranný val clonící před ním, míč se odrazil ke Kopicovi, jehož centr sklepl Chorý pro volného PAVLA ŠULCE, který nekompromisně prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

86
    Centr z levé strany zablokoval Dweh na rohový kop, s ním si následně domácí obrana, včele s Martin Jedličkou, poradila.

85
    Chorý byl nyní kvalitně ubráněn, míč se tak v pohodě dokutálel až za základní čáru. Znovu bude balon rozehrávat brankář Slavie.

84
    Václav Jemelka se snažil vybojovat rohový kop, to se mu nicméně nepovedlo. Odkopávat od své branky tak bude pouze Jindřich Staněk.

83
    Hosté zrychlili hru dlouhou přihrávkou na levou stranu, s následnou lehkou ránu si ovšem poradil Martin Jedlička.