Liverpool – Crystal Palace 0:1 (kon.) | West Ham – Fulham 0:2 (kon.) | Arsenal – Aston Villa 0:2 (kon.)
Arsenal FC
0:2 (0:0)
Aston Villa FC
Neděle 14.04.2024, 17:30 • Emirates Stadium, Londýn • Anglická Premier League • 33. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit opět u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne.
    (19:33:46)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 14:9. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:7.

Máme za sebou utkání 33. kola anglické Premier League, ve kterém domácí Arsenal překvapivě podlehl hostující Aston Ville 0:2.
    Domácí dobře vstoupili do utkání, ale Havertz svou šanci nevyužil. V minutě 39. strefil Watkins tyč a o minutu na to předvedl brankář Emiliano Martínez zákrok sezóny proti střele Leandra Trossarda.
    Ve druhé půli se hra vyrovnala a v 62. minutě nastřelil břevno a tyč v jednom Youri Tielemans. Mrzet ho to však ale nemuselo, neboť se v 84. minutě prosadil Bailey. O dvě minuty bylo rozhodnuto, když se prosadil po úniku Watkins. Od té doby byli hráči Arsenalu opařeni a výrazně se jim vzdálil boj o titul ve prospěch Manchestreu City.

90+9

90+7
    Eddie Nketiah se provinil útočným faulem a hráči Arsenalu už jsou v křeči.

90+6
    Hostující hráči mají k dispozici volný přímý kop.

90+5
    Velkou šanci měl Ollie Watkins, ale v bezprostřední blízkosti ho vychytal brankář David Raya.

90+4
    Hosté budou vhazovat poblíž šestnáctky hostí.

90+3
    Hra je přerušena, neboť na hrací ploše zůstal ležet Álex Moreno.

90+2
    Rohový kop mají k dispozici hráči Arsenalu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Gabriel Martinelli se svým centrem snažil nacentrovat, ale jeho pokus srazila obrana hostí přímo do náruče brankáře Martíneze.

88
    Střídání v týmu Arsenal FC:
    ze hřiště odchází Olexandr Zinčenko, přichází Eddie Nketiah.
    87. Ollie WATKINS - 0:2

87
    Aston Villa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je OLLIE WATKINS, asistoval mu
    Youri Tielemans nacentroval dalekonosným centrem míč na OLLIEHO WATKINSE, který utekl domácí obraně a lobem překonal brankáře Davida Rayu. Naprosto nekoncentrovaná obrana Arsenalu.

86
    S rohovým kopem si obrana Aston Villy poradila.
    84. Leon BAILEY - 0:1

84
    Autorem branky je LEON BAILEY, asistoval mu Lucas Digne!!!
    Po skvělé kombinaci na levé straně se k míči dostal Lucas Digne, který nacentroval do vápna na Paua Torrese. Ten však šikovně míč pustil, což překvapilo nejenom obranu, ale i brankáře Rayu. Na propuštěný míč si naběhl LEON BAULEY a doklepl míč do prázdné brány.