Le Havre – Nantes 0:1 (kon.) | Clermont Foot – Montpellier 1:1 (kon.) | Lyon – Brest 4:3 (kon.)
Clermont Foot
1:1 (1:0)
Montpellier HSC
Neděle 14.04.2024, 15:00 • Stade Gabriel Montpied, Clermont-Ferrand • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

Fotbalově nepříliš atraktivní fotbal přinesl dvě branky, oba kluby se dokázaly prosadit, a tak končí duel remízou 1:1. (16:58:43)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:14.

90+6

90+6
    Hosté rozehrávali rohový kop, ale domácí obrana si velmi dobře dokázala poradit.

90+4
    Žlutá karta pro tým Clermont Foot (Chrislain Matsima).

90+3
    Grejonh Kyei si vypracoval zajímavou šanci, ale jeho rána byla hodně nepovedená.

90+2
    Wahbí Chazrí mohl poslat hosty do vedení, ale jeho rána o malý kousek minula branku.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

89
    Střídání v týmu Montpellier HSC:
    ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Boubakar Kouyaté.

88
    Střídání v týmu Clermont Foot:
    ze hřiště odchází Yohann Magnin, přichází Shamar Nicholson.

86
    Jordan Ferri se dopustil nyní faulu, což neuniklo pozornosti rozhodčího. Hra je přerušená.

85
    Souboje o balon se odehrávají na polovině hrací plochy, mnoho zajímavých fotbalových momentů tento duel nenabídl.

83
    Hosté nyní rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

80
    Jérémie Bela mohl centrovat před branku, ale nedokázal přesněji vypálit. Následně akci zastavil ofsajd.

79
    Hostující celek se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, nyní ale čekáme na nějakou výraznější příležitost.