Slavia B – Karlovy Vary 1:1 (kon.) | Admira Praha – Robstav 0:2 (kon.) | Hostouň – Plzeň B 0:3 (kon.)
Táborsko akademie – Motorlet 1:1 (kon.)
FK Admira Praha
0:2 (0:1)
FK Robstav
Neděle 14.04.2024, 10:15 • Na Pecích, Praha 8-Kobylisy • Česká fotbalová liga (A) • 22. kolo

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 12:14. (12:15:11)

Fotbalisté pražské Admiry utrpěli čtvrtou porážku v řadě, když vítězný gól Přeštic vstřelil hned ve druhé minutě z voleje David Kraml. Ačkoliv pak neproměnil Vandas pokutový kop a Štursa nastřelil tyč, zpečetil vítězství hostů ve druhém poločase, který celkově nenabídl tolik šancí, explzeňský Ondřej Štursa.

90+4

90+4
    Následný roh rozehrávají Západočeši nakrátko a už jen tahají čas.
    90+3. Aw prováhal hromadný nájezd v posledních vteřinách zápasu

90+3
    Do otevřené obrany uháněli hosté ve čtyřeh na jednoho, jenže Senegalec Souleymane Aw situaci nepochopitelně prováhal. Nepřihrál a vystřelil až ve chvíli, kdy se mu do rány stačil vřítit vracející se Čácha.

90+2
    Jednu z posledních možností na vyrovnání domácí propásli, Čáchův přímý kop zprava neprošel do vápna.

90+1
    Střídání v týmu FK Robstav:
    ze hřiště odchází Vandas, přichází Agyeman,
    ze hřiště odchází Kraml, přichází Tolno.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Nepřesný nákop končí za bránou Pavla Hrabačky, jenž se následně netrefil do odkopu a daroval míč do autu soupeři.