Opava – Kroměříž 1:1 (kon.) | Jihlava – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Příbram – Vlašim 0:1 (kon.)
Brno – Sparta B 2:3 (kon.)
FK Příbram
0:1 (0:1)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Pátek 29.03.2024, 18:00 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 20. kolo

Druhý poločas byl ve znamení marného dobývání vlašimské branky v podání Příbrami. Domácí měli stejně jako v úvodních 45 minutách několik šancí včetně té v poslední minutě, nicméně hosty v pravou chvíli podržel Vágner. Vlašim zvládla druhý poločas přesně tak, jak chtěla a veze si domů tři body. (20:01:24)

90+6

90+5
    Už se nastavuje víc. Příbram v poslední šanci poslala míč na bližší tyč. Vágner fantasticky zachránil hosty. Následný roh už nic neřešil.

90+3
    Mizerná přihrávka Fišla na Matouška udělala pomyslnou tečku v podání Příbrami v duelu s Vlašimí.

90+2
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
    ze hřiště odchází Bartosz Pikul, přichází Filip Dostál.

90+2
    Příbram je bezradná, co se týče překonání obrany Vlašimi. Zkouší sice centry za obranu, ale hosté si je pohlídají a navíc Vágner drží míč v bezpečí.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Který Vágner chytá do rukavic a Vlašim může získat pár vteřin navíc.

89
    Hušbauer zkusil přímou střelou a hosté jen tak tak vytěsnili míč do zámezí. Pokračovat bude roh.

88
    Jedna z posledních šancí pro Příbram. Těsně před hranici vápna na levé straně došlo k faulu a domácí mají k dispozici zajímavou standardní situaci.

87
    Střídání v týmu FK Příbram:
    ze hřiště odchází Václav Dudl, přichází Michal Hošek.

86
    Čas Příbrami neúprosně utíká, navíc si neví moc rady, jak překonat obranu soupeře.

84
    Domácí se nyní dožadovali ruky, ale marně. Vlašim může jít dopředu.

82
    Vlašim se soustředí už jen na defenzivu a odkopává balóny do bezpečí. Naopak Příbram začíná pomalu vše řešit dlouhými balóny do šestnáctky.

80
    ze hřiště odchází Victor Osuagwu, přichází Erik Biegon.

80
    Další přímý kop končí nezdarem v zakončení domácího celku. Vágner mohl zůstat v klidu.

79
    Jako například poslední přihrávka Matouška, který chtěl vyslat spoluhráče za obranu hostů. Míč ale končí za čárou.

78
    Jenomže Příbram je v okolí vápna soupeře marná a strašně jí zlobí finální fáze, kde od začátku utkání selhává. Ani z této standardní situace nic nebylo.

77
    S blížícím koncem se hraje čím dál víc před brankou Vlašimi. Hosté si pomáhají drobnými fauly a dávají možnost domácím exekutorům ohrozit Vágnera.