Lille – Lens 2:1 (kon.)
Lille OSC
2:1 (1:0)
Racing Lens
Pátek 29.03.2024, 21:00 • Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo

Z tohoto zápasu je to všechno. Omlouvám se za technické problémy a děkuji za pozornost. Těším se zase někdy příště u dalších přenosů. Na počtenou. Hezký zbytek velikonočního prodlouženého víkendu.

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 13:17. (23:38:25)

Utkání je u konce. Ve druhé půli se za domácí v 60. minutě trefil podruhé v zápase Zhegrova. Hosté alespoň snížili, když se trefil v 78. minutě střídající Wahi, který poslal míč přesně ke vzdálenější tyči. Lille se tak díky výhře posunulo minimálně do zítřka na třetí místo tabulky. Lens stále zůstává na šestém místě, což je příčka, která by mu zajistila účast v předkole Evropské konferenční ligy.

90+8

90+6
    Lille rozehrávalo rohový kop. Místo centru do vápna ho ale domácí rozehráli nakrátko.

90+2
    Střídání v týmu Lille OSC:
    ze hřiště odchází Jonathan David, přichází Trevis Dago.

90+1
    ze hřiště odchází Hákon Arnar Haraldsson, přichází Ivan Cavaleiro.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Rohový kop pro Lens. Centr z něj byl ale zmařen domácím obráncem, který odkopl míč šikovným obranným zákrokem.

89
    Žlutá karta pro tým Lille OSC (Nabíll bin Tálib).
    Bin Tálib také něco pronesl na adresu rozhodčího a dostal žlutou kartu.

89
    Žlutá karta pro tým Racing Lens (David da Costa).
    Hostující hráč dostal žlutou za průpovídky směrem k hlavnímu rozhodčímu.

88
    Střídání v týmu Racing Lens:
    ze hřiště odchází Ruben Aguilar, přichází Adrien Thomasson.

86
    ze hřiště odchází Adam Únás, přichází Rémy Cabella.
    Únáse trápí zřejmě nějaké drobné zdravotní problémy, a tak musí trenér reagovat střídáním. Do hry posílá Cabellu.

84
    Davidovi odpískán další nedovolený zákrok.

84
    Sotoca si zpracoval nahrávku a vypálil ze střední vzdálenosti. Bránu ale netrefil, protože se do jeho rány postavil jeden z obránců Lens.

81
    Domácí opět zahrávali roh, ale centr byl zlikvidovaný obráncem Lens, který odkopl míč do bezpečí.