Blansko – Start Brno 1:2 (kon.) | Hodonín – Zlínsko 0:0 (kon.) | Uh. Brod – Zlín B 1:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Karviná B 1:2 (kon.) | Hranice – Bohunice 1:0 (kon.)
ČSK Uherský Brod
1:1 (1:0)
FC Zlín B
Pátek 29.03.2024, 15:00 • Orelský stadion, Uherský Brod • Moravskoslezská fotbalová liga • 21. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. Přeji Vám hezký zbytek svátečního dne a krásné svátky. (16:58:06)

Máme za sebou utkání 21. kola MSFL, ve kterém domácí ČSK remizoval s FC Zlín B 1:1. Do utkání lépe vstoupili domácí. Byli za to odměněni v 21. minutě, kdy se z volného přímého kopu brilantním gólem prosadil Votava. Do konce poločasu byla hra vyrovnána.
    Po změně stran byli lepší hosté. V 49. minutě nejprve Bobčík trefil břevno po rohovém kopu. V minutě 62. se tentýž hráč postavil ke značce pokutového kopu a neomylně proměnil. Do konce zápasu byla hra rozháraná a neobsahovala mnoho krásných momentů. A proto po zásluze skončil zápas 1:1 a oba týmy berou bod.