Blansko – Start Brno 1:2 (kon.) | Hodonín – Zlínsko 0:0 (kon.) | Uh. Brod – Zlín B 1:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Karviná B 1:2 (kon.) | Hranice – Bohunice 1:0 (kon.)
FK Hodonín
0:0 (0:0)
FC Zlínsko
Pátek 29.03.2024, 15:00 • Stadion u Červených domků • Moravskoslezská fotbalová liga • 21. kolo

Pochválit si zaslouží dobře hrající Bohun, který posílal velmi dobré centry do vápna soupeře. Pro dnešek je to ode mne vše a přeji všem příjemný zbytek dne. (16:55:45)

Sváteční duel je u konce, branku jsme bohužel neviděli. Domácí byli především v druhém poločase o něco lepší, i tak je ale remíza zaslouženým výsledkem.

90+3

90+3
    Kalina si však ještě zasloužil žlutou kartu za zdržování hry.

90+3
    Po tlačenici je odpískal faul a Kalina pošle dlouhým nákopem míč na půlku Zlínska.

90+2
    Marcelo De Souza byl u míče a ještě vybojoval autové vhazování na půlce Hodonína.

90+1
    Střídání v týmu FC Zlínsko:
    ze hřiště odchází Frebort, přichází De Souza.

90+1
    K dnešnímu utkání přihlíží slušná porce 250ti diváků.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Rozehrávat bude Kalina, který je ve druhém poločase mnohem více ve hře než jeho protivník Petráš.