Příbram – Olomouc B 0:1 (kon.) | Jihlava – Vlašim 1:1 (kon.) | Opava – Sparta B 3:2 (kon.)
FK Příbram
0:1 (0:0)
SK Sigma Olomouc B
Pátek 12.04.2024, 18:00 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 22. kolo

Příbram potřetí v řadě hrála doma a zapsala totožný výsledek. Stejně jako s Líšní i Vlašimí, tak i rezervou Olomouce zapisuje výsledek 0:1 a letos ještě doma nedala soutěžní gól. Tahle porážka ji musí zvláště mrzet, přišla až v nastavení šťastnou trefou Šípa a už šla jen těžko zvrátit. Další příležitost bude mít doma už za týden, protože ve středu se hraje vložené kolo a celek od Litavky zavítá na půdu dalšího rezervního celku, tentokrát pražské Sparty. Sigma tak ovládla duel sousedů a dostává se na páté místo v tabulce. (19:57:31)

90+4

90+4
    Když už ano, tak jde střela mimo. Odkop Digani zřejmě ukončí zápas.

90+3
    Příbram stupňuje tlak, nic jiného jí nezbývá, ale nemůže se dostat do zakončení.

90+2
    Olomouc B právě vstřelila branku! Podobná situace jako před deseti minuty na druhé straně. Střela JÁCHYMA ŠÍPA byla sražena bekem před ním a doskákala přímo do spodního růžku branky. Melichar se natahoval marně.

90+1
    Útočnou snahu Příbrami zastavuje zdvižený praporek rozhodčího.

90
    Základní hrací doba je minulostí. Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

88
    V posledních minutách je k viděni mnoho soubojů. Vše směřuje k tomu, že u Litavky se fanoušci gólu nedočkají.

86
    Novotný si ve středu hřiště pomohl rukami a vidí za svůj počin žlutou kartu.

85
    V závěru zápasu se hosté tlačili dopředu a dostali do bezprostřední blízkosti Melichara, nakonec je zastavil ofsajd.

84
    Střídání v týmu FK Příbram:
    ze hřiště odchází Ngagne Fall, přichází Ondřej Novotný.

82
    Následný roh hosté odvrátili a mohou jít dopředu. Příbramská obrana je ale pozorná.

81
    Střela Hoška zpoza vápna byla tečována jedním z obránců a Digaňa měl co dělat, aby neinkasoval. Nakonec míč udržel před brankovou čárou, nicméně deset minut před koncem přišla první vážnější střela.

79
    Žlutá karta pro tým FK Příbram (Patrik Švestka).

79
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B:
    ze hřiště odchází Matěj Mikulenka, přichází Yunusa Muritala.

77
    ze hřiště odchází Václav Dudl, přichází Matyáš Coňk.

76
    Příbramští na druhé straně se zamotali do svých kliček a přišli o míč.

75
    Langer napřáhl z velké dálky. Ze střední vzdálenosti ale poslal míč na prázdnou tribunu za Melicharovou branku.