Příbram – Olomouc B 0:1 (kon.) | Jihlava – Vlašim 1:1 (kon.) | Opava – Sparta B 3:2 (kon.)
FK Příbram
0:1 (0:0)
SK Sigma Olomouc B
Pátek 12.04.2024, 18:00 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 22. kolo

90+2
    Olomouc B právě vstřelila branku! Podobná situace jako před deseti minuty na druhé straně. Střela JÁCHYMA ŠÍPA byla sražena bekem před ním a doskákala přímo do spodního růžku branky. Melichar se natahoval marně.

86
    Novotný si ve středu hřiště pomohl rukami a vidí za svůj počin žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu FK Příbram:
    ze hřiště odchází Ngagne Fall, přichází Ondřej Novotný.

81
    Střela Hoška zpoza vápna byla tečována jedním z obránců a Digaňa měl co dělat, aby neinkasoval. Nakonec míč udržel před brankovou čárou, nicméně deset minut před koncem přišla první vážnější střela.

79
    Žlutá karta pro tým FK Příbram (Patrik Švestka).

79
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B:
    ze hřiště odchází Matěj Mikulenka, přichází Yunusa Muritala.

77
    ze hřiště odchází Václav Dudl, přichází Matyáš Coňk.

73
    ze hřiště odchází Filip Slavíček, přichází Moses Emmanuel Amasi.

73
    A také přišlo. Hušbauer zajímavě kroutil míč na vzdálenější tyč, jenomže těsně minul

68
    ze hřiště odchází Pavel Hašek, přichází Theodoros Andronikou.

64
    Žlutá karta pro tým SK Sigma Olomouc B (Dele Ola Israel).

46
    ze hřiště odchází David Krch, přichází Michal Hošek,
    ze hřiště odchází Emmanuel Antwi, přichází Patrik Švestka.

ze hřiště odchází Pavel Zifčák, přichází Matěj Hadaš.

26
    Z něj poslal Jahić dlouhý aut a vyslal do brejku Falla, který utíkal sám na Digaňu, ač mířil z úhlu, tak překonal olomouckého brankáře. Míč ale odskákal těsně vedle pravé tyče.

19
    Rohové kopy ale domácím zatím moc nejdou. Následný centr do vápna lízl Jahić a míč se proletěl kolem pravé tyče Digaňovy branky. Gólman Olomouce celou záležitost kontroloval skokem k tyči.