Vyškov – Brno 1:1 (kon.) | Líšeň – Olomouc B 1:2 (kon.) | Příbram – Táborsko 1:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:2 (1:0)
SK Sigma Olomouc B
Sobota 20.04.2024, 17:00 • Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 24. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:00:09)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 7:7. Rohy: 3:7.

Je konec. Rezerva Olomouce si odváží z Líšně všechny tři body za vítězství 2:1. V první půli byla o něco lepším týmem Líšeň, která také vsítila branku, o kterou se postaral Pavel Sokol. V 62. minutě ovšem obdržel druhou žlutou kartu Marek Polášek a domácí šli do deseti. V 75. minutě srovnal na 1:1 Matěj Hadaš. Obrat dokonal v 81. minutě Jan Fortelný. Vyloučení domácího hráče jednoznačně změnilo obraz hry a výrazně přispělo k výhře Sigmy.
    Líšeň podlehla rezervě Olomouce 1:2.

90+5

90+4
    Líšeň si ke konci nastavení vytvořila tlak, ale slabý pokus skončil v rukou gólmana Koutného.

90+3
    Michal Jeřábek se dostal ke střele uvnitř vápna, ovšem jeho pokus zblokoval olomoucký hráč. Podráždění domácí příznivci chtěli penaltu za možnou ruku, ale sudí ukázal, že se pokračuje ve hře.

90+2
    Nyní došlo ke konfrontaci u laviček, kde sudí udělil žlutou kartu jednomu z vystřídaných domácích hráčů.

90+1
    Líšni se nedaří vymyslet cokoliv smysluplného směrem dopředu a sám brankář Michal Šulla nyní musel zariskovat při rozehrávce, když si zasekl balón před dotírajícím se útočníkem.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Yunusa Muritala se sice dostal k zakončení, ale nacházel se také v ofsajdu.

89
    Jan Fiala se snažil obtočit uvnitř vápna, což se mu povedlo, ale jeho pokus zblokovala domácí defenzíva.

88
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B:
    ze hřiště odchází Jan Fortelný, přichází Jakub Fabiánek.

87
    Domácí by velmi chtěli, ale početní nevýhoda je velmi znát.

86
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
    ze hřiště odchází Ibrahim Aldin, přichází Ondřej Hapal,
    ze hřiště odchází Denis Dziuba, přichází Renards Rimovičs.

85
    Domácí mužstvo nyní vybojovalo rohový kop z levé strany, ale ten letěl pouze na přední tyč.

83
    Následný centr byl prodloužen na zadní tyč, ale tam střela líšeňského hráče zamířila nad bránu.

82
    Adam Dohnálek odkopl přízemní centr z levé strany a následuje rohový kop.

81
    Olomouc B právě vstřelila branku!
    Hosté otáčejí vývoj tohoto zápasu! Centr z levé strany domácí nedokázali odkopnout a do odraženého míče se opřel JAN FORTELNÝ, který zakončil přesně k pravé tyči.