Nantes – Rennes 0:3 (kon.) | Lens – Clermont Foot 1:0 (kon.)
FC Nantes
0:3 (0:0)
Stade Rennes
Sobota 20.04.2024, 17:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 30. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 1:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:11. (19:05:34)

Je tu konec utkání mezi FC Nantes a Stade Rennes. V první půli jsme branku neviděli, ovšem v té druhé to byly gólové hody pro hosty z Rennes! Nejprve se v 67. minutě prosadil Kalimuendo, stejný hráč poté vybojoval penaltu, které se však ujal v 76. minutě Bourigeaud a nemýlil se. V nastavení pak třetí branku přidal ještě Gújrí po krásné akci, kterou vytvořil společně s Douém. Rennes tak po více jak měsíce bodují a poskakují na sedmé místo tabulky. Domácí pokračují v sérii proher, které sbírají na domácí půdě a stále letos ještě doma nezískali ani bod. Ode mě to bude vše, s pohledem na statistiky dnešního utkání se s vámi loučím a budu se na vás těšit u dalšího zajímavého utkání. Do té doby na počtenou!

90+5

90+5
    Zápas se dohrává na polovině hostů, kde se snaží něco vymyslet Nantes, ale to už se jim nedaří a zápas končí.

90+4
    Míč na kopačkách mají opět hosté, ale brzy jej ztrácí kvůli faulu na polovině hřiště.

90+3
    Faul Yildirima, po kterém mohou hrát domácí.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.
    90+1. Amín GÚJRÍ - 0:3

90+1
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Střídající AMÍN GÚJRÍ procházel středem hřiště, narazil si mezi obránci s Desirém Douaém a uklízel míč do prázdné Lafontovy branky. Krásná kombinace, po které Rennes vedou už o tři góly.

90
    Hosté se dožadovali další penalty, ta se ovšem nepíská, ale můžou hrát dál Rennes.

89
    Dvojité střídání na straně Rennes. Ze hřiště odchází Belocian společně s Matusiwou, místo nich na poslední minutky naskakují Theate a Rieder.

87
    Za míčem za obranu mířil Coco, ovšem u míče byl dříve Mandanda.

86
    Po faulu na Lafonta rozehrávají z vlastní šestnáctky kanárci.

86
    Přichází ještě střídání domácího celku. Ze hřiště odchází Amian a místo něj nastupuje Coco.

85
    Chirivella za svůj faul také vidí žlutou kartu a bude dohrávat pod napomenutím.

84
    Míč za obranu na Mustafu Mohameda neprošel a Rennes mohli kupředu, ovšem jejich akci přerušuje Chirivella.

83
    Přetažený centr Douého končí v autu a rozehrávají domácí.

82
    Střídání přichází na straně Rennes. Ze hřiště odchází obě útočná esa Kalimuendo a Terrier, místo kterých přichází Gújrí a Yıldırım.

81
    Po dlouhém míči, který mířil dopředu se píská faul domácího celku a máme tu další střídání.