Empoli – Neapol 1:0 (kon.) | Hellas Verona – Udinese 1:0 (kon.)
Empoli FC
1:0 (1:0)
SSC Neapol
Sobota 20.04.2024, 18:00 • Stadio Carlo Castellani, Empoli • Italská Serie A • 33. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:52:48)

Držení míče: 27 % : 73 %.
    Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 5:1. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:12.

Utkání je u konce, fotbalisté Empoli uhájili vedení už ze čtvrté minuty utkání a poráží Neapol 1:0. V boji o záchranu jim tyto tři body výrazně pomohly.

90+5

90+3
    Žlutá karta pro tým SSC Neapol (Cyril Ngonge).

90+3
    Další útočné snažení hostům nevyšlo a utkání se blíží ke konci.

90+2
    Hostům se další útok nepovedl a celek z Empoli bude vhazovat.

90+1
    Po pravé straně byl sražen Gyasi, a jelikož se o faul nejednalo, tak budou po ruce jednoho z domácích budou pokračovat na míči hosté.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89
    Střídání v týmu SSC Neapol:
    ze hřiště odchází André Anguissa, přichází Giovanni Simeone.

88
    K brankáři Caprilemu se teď odrazil míč od útočícího hráče a Empoli se blíží k vítězství.

86
    Neapoli se zatím vůbec nedaří dostávat do šanci a také se jí nedaří srovnat.

85
    Další útočné snažení Neapole končí neúspěšně.

84
    Na míči jsou fotbalisté Neapole.

82
    Střídání v týmu Empoli FC:
    ze hřiště odchází Alberto Grassi, přichází Simone Bastoni,
    ze hřiště odchází Giuseppe Pezzella, přichází Liberato Cacace.

82
    Domácí fotbalisté se teď dopustili útočného faulu a na míči budou opět hosté z Neapole.

81
    Po dalším krátkém ošetření domácího fotbalisty můžeme v zápase opět pokračovat, vypadá to, že nás bude čekat dlouhé nastavení.

80
    Pomalu ale jistě se nám blíží závěrečná desetiminutovka, od čtvrté minuty čekáme na další trefu v tomto utkání, ale ani jednomu z týmů se nedaří prosadit.