Empoli – Neapol 1:0 (kon.) | Hellas Verona – Udinese 1:0 (kon.)
Hellas Verona
1:0 (0:0)
Udinese Calcio
Sobota 20.04.2024, 20:45 • Stadio Marcantonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 33. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 8:8. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 18:12. (22:48:24)

Je tu konec šíleného zápasu, který sice nabídl pouze jednu branku a to až v poslední minutě, ale viděli jsme spoustu krásných akcí a šancí na obou stranách. Od začátku druhé půle byly oba týmy velice aktivní a snažily se skórovat. Dvakrát nastřelili domácí brankovou konstrukci a pokaždé to bylo z rohu. Z rohů hrozili i hosté, jejichž šance zakopával Lucca. Ve třetí minutě nastavení se však domácí dočkali, když se po centru od rohového praporku z nohy Ondreje Dudy dokázal prosadit hlavou Diego Coppola a rozhodnout tak utkání ve prospěch Verony. Neskutečně důležité tři body pro Veronu, která se díky tomuto dostává na patnácté místo právě před Udinese a Empoli. Ode mě to pro dnešek bude vše. Budu se na vás těšit u dalšího přenosu z italské či jiné fotbalové ligy, do té doby na počtenou!

90+6

90+6
    Vhazování pro Udinese na polovině Verony.

90+5
    Po útočném faulu hostů ještě dopředu může Verona.
    90+3. Diego COPPOLA - 1:0

90+3
    Hellas Verona právě vstřelila branku!
    A je tu rozhodující gól, který dost možná hodně pomůže Veroně v soubojích o záchranu! Roh si na starost vzal slovenský středopolař Ondrej Duda a posadil míč na hlavu DIEGU COPPOLOVI, který poslal míč k pravé tyči branky Udinese. Neskutečný gól v poslední minutě, který už asi nikdo nečekal.

90+2
    Mezitím domácí získali rohový kop.

90+2
    V nastavení přichází změna na straně hostů. Ze hřiště odchází Lucca a přichází Success.

90+1
    Noslin se dostal k hlavičce, ale z brankové čáry vykopl míč jeden z obránců a k dorážce se domácí nedostali.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Verona znovu působí na polovině Udinese a získává rohový kop po zblokovaném centru.

89
    Nyní útočí Udinese, ovšem ne na dlouho a Verona získává odkop od branky.

88
    Obrovská šance pro Folorunsha! Vynikající centr našel právě tohoto útočného hráče, který hlavičkoval ale jen do břevna a skóre tak zůstává stejné.

87
    Po faulu na Folorunsha budou domácí zahrávat další přímý kop. Tentokrát z postranní čáry.

86
    Po faulu na Świderskiho má Verona k dispozici standardku ze zajímavé pozice.

85
    Udinese se snaží držet míč na svých kopačkách a budou vhazovat na polovině soupeře.

84
    Hned po příchodu se Suslov dostal do konfliktu s Walacem, který hraje pod žlutou kartou, ovšem nepřichází žádný trest v podobě karty a hraje se dál.

83
    Na hřiště přichází dva slovenští hráči Suslov s Dudou, kteří střídají Serdara a Cabala. Uvidíme, jestli třeba právě tito hráči nebudou klíčovými v závěru tohoto zápasu.