Mountfield HK – Přerov 5:3 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 1:4 (kon.) | Olomouc – Zlín 0:1 (kon.)
Třinec – Vítkovice 4:1 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 4:2 (kon.) | Kladno – Liberec 4:3 (kon.)
Poruba – Kometa Brno 0:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 1:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:7 (kon.)
HC RT TORAX Poruba
0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
HC Kometa Brno
Sobota 09.03.2024, 14:00 • Malá hala ZS Poruba • Extraliga dorostu • O účast v play-off

Z malé haly Zimního stadionu Poruba je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a přesouváme pozornost vedle do RT TORAX ARENY na utkání Poruby s Jihlavou v rámci čtvrtfinále Chance ligy. (16:25:31)

Třetí třetina byla opět na tresty bohatá, gólově si polepšila jen Kometa gólem Vojtěcha Kubína v osmé minutě třetího dějství. Porubané na začátku třetiny nevyužili minutovou početní převahu pět na tři, nepodařilo se ani smazat Váňovi nulu v druhé polovině dvacetiminutovky. Sezónu tak HC RT TORAX ukončuje na šestém místě nadstavbové tabulky.
    Kometa si výhrou pojistila postupovou pozici.

59:08
    Závěr třetiny se odehrává u brněnské brány. Váňa zřejmě čisté konto udrží, protože spoluhráči drží hru na mantinelech.

58:37
    Pásmo domácí neudrželi. Ale Kometa se nežene ve čtyřech do útoku.

57:17
    Domácí mají přesilovku čtyři na tři a jsou usazeni v pásmu.

56:19
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
    Vojtěch Kubín – 2 min., vysoká hůl.

55:52
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba:
    Semen Viktorovič Stasjuk – 2 min., hákování.

Matěj Stibůrek – 5 min. + OK, nedovolený zásah do hlavy nebo krku, odpyká Artěm Čajka.

55:21
    Indrst bruslí za odraženým pukem. Za Váňovou brankou svádí souboj s Vyhlídalem.

55:16
    Láryš kryje pokus Prchala.

54:32
    Možnost Porubanů vsítit čestný gól. Vehovský s Ostřížkem operují v pásmu.