Mountfield HK – Přerov 5:3 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 1:4 (kon.) | Olomouc – Zlín 0:1 (kon.)
Třinec – Vítkovice 4:1 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 4:2 (kon.) | Kladno – Liberec 4:3 (kon.)
Poruba – Kometa Brno 0:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 1:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:7 (kon.)
HC Motor České Budějovice
1:4 (0:1, 0:3, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Sobota 09.03.2024, 12:15 • Budvar aréna, České Budějovice • Extraliga dorostu • O pořadí v play-off

Díky za pozornost. Hezký zbytek dne. U dalších onlajnů napočtenou. (14:17:23)

Třetí třetina dnešního zápasu je u konce. Vyhráli ji sice domácí hokejisté, kteří však celý zápas tahali za kratší konec. Po vítězství 4:1 se raduje Plzeň.

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
    Jiří Maxa – 2+2, hrubost, odpyká Jakub Matějka.

57:13
    Na ledě se objevují zbytečné potyčky.
    56:54 Matyáš SCHMIED - 1:4

56:54
    5/5
    České Budějovice právě vstřelily branku!

Houdkovi sebral čisté konto střelou do pravého horního rohu MATYÁŠ SCHMIED.
    Schmied M., Přibyl T., Blažek F., Muška L., Hřebejk T.
    Reisnecker B., Tománek M., Hanzlík F., Fodor J., Maxa J.

51:40
    Zatím se jim však nedaří vytvořit si příležitost.

50:53
    Domácí získali dobrou možnost ke vstřelení první branky. Budou hrát dvě minuty přesilovku.