Vítkovice – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Plzeň – Litvínov 1:2 (po pr.) | K. Vary – Motor ČB 1:3 (kon.)
Olomouc – Liberec 3:4 (kon.)
HC Škoda Plzeň
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1) Stav série: 0:3
HC VERVA Litvínov
Sobota 09.03.2024, 16:30 • LOGSPEED CZ Aréna • Tipsport extraliga • Předkolo

Tento dlouhý zápas nám končí v 76. minutě. Necelých sedmdesát tři minut jsme čekali na další branku, ale Ondřej Jurčík využil čtyřminutovou přesilovou hru a rozhodl dnešní klání. Svým gólem tak poslal Litvínov do čtvrtfinále, naopak pro Plzeň sezona končí. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších hokejových online přenosů. (20:08:16)

Střely na branku: 26 : 30

75:04
    5/4
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ JURČÍK. Je rozhodnuto! Litvínov rozhoduje zápas s Plzní v prodloužení a postupuje do čtvrtfinále! Ondřej Jurčík využil prostoru ve středu hřiště, vybruslil si na vrcholky kruhů a překonal Milana Kloučka. Asistence: Marek Baránek.
    Kudrna A., Kirk L., Jurčík O., Baránek M., Abdul J.
    Zámorský P., Laakso A., Jansa F., Söderlund T.

74:50
    Obrovská šance Marka Soukupa! Mladý útočník se řítil sám na Tomka a vybral si zakončení bekhendem. Litvínovský brankář úspěšně zasáhl a zachránil svůj tým.

74:17
    Závar před plzeňskou bránou gólem nekončí! Milan Klouček lapil jak střelu Kašeho z pravého kruhu, tak i dorážku Nicolase Hlavy.

74:00
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
    Jakub Pour – 2+2, vysoká hůl.

74:00
    Laakso dostal nabito a od modré přestřelil.

73:40
    Indiáni se ke střele v útočném pásmu nedostali a musí další útok zakládat až z vlastní třetiny. Sledujeme opravdu opatrný hokej, ani jeden tým nechce udělat chybu.

72:44
    Další z dělových ran Zámorského tentokrát skončila po teči soupeře za bránou. Škodovka se osměluje a herní převaha Litvínova už není tak znatelná.

71:57
    Obrovský tlak Vervy v útočném pásmu. Po několika nebezpečných střelách Milan Klouček přidržel kotouč v lapačce a uklidňuje svůj tým.

71:20
    Ondřej Kaše obkroužil plzeňskou bránu a střílel na zadní tyč. Milan Klouček zlikvidoval jeho střelu levým betonem.

70:21
    Střelu litvínovského Baránka Milan Klouček viděl a ukryl ji ve výstroji. Vhazovat se bude po jeho pravici.

68:58
    Nicolase Hlavu skvěle vychytal Milan Klouček, následně střílel na druhé straně Söderlund. Ten zase přestřelil.

68:21
    Ondřej Matýs si nerozuměl s Dujsíkem a poslal mu těžký pas na brusle.

67:04
    Bratři Kašové ujeli do úniku dvou na jednoho. Ondřej to vzal na sebe a rozhodl se pro střelu na bližší tyč. Bránu však minul a hraje Plzeň.

66:15
    Milan Klouček si nyní smlsl na Kudrnově tvrdé ráně na zadní tyč a lapačkou zasáhl. Vysloužil si hlasitý potlesk publika.

65:28
    Šaldův pokus od modré skončil po teči soupeře těsně vedle. Následně střílel Baránek, také mířil mimo tři tyče.

65:24
    Ondřej Kaše získal puk ve středním pásmu a po přechodu do útoku nahrál Baránkovi. Ten to zkusil z levého kruhu, Klouček připraven.