Vlci Žilina – Žiar nad Hronom 6:1 (kon.) | Prešov – Modré Krídla 2:1 (po pr.)
HC Prešov
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0) Stav série: 2:0
Modré Krídla Slovan
sk Sobota 16.03.2024, 18:00 • Zimný štadión Prešov • 1. liga play-off (SR) • Čtvrtfinále

Prešovská domáca misia je splnená. Šarišania majú vedenie 2:0 na zápasy, no dnes sa na neho poriadne nadreli. Po dvojdňovej prestávke bude pokračovať séria v Bratislave počas nasledujúceho pracovného týždňa. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (20:19:02)

63:23
    Tím Prešov práve strelil gól! Stret dvoch generácií rozhodol. Bohunický nestačil na o trinásť rokov mladšieho VLADISLAVA LEŠČENKA, ktorý neuveriteľným spôsobom zrýchlil a zavesil puk do pravého horného rohu. Bez asistencie.

61:54
    Lukáš Lipiansky bol vystavený problémom, do ktorých ho dostal aktívny Chalupa. Bratislavský center druhého útoku nevedel vyjsť spoza bránky.

61:23
    Ožvald prišiel s pukom do obranného pásma a na diaľku vyslal signál lavičke, že chce ísť striedať.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Predĺženie sa začne o 20:12.

Výkon Modrých Krídel jednoznačne zvýraznil Martin Haronik a jeho výkon. Vďaka nemu hostia živia nádej na prekvapenie v tejto sérii. Nasleduje 10 minútové predĺženie vo formáte 3 proti 3.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:13
    Jakub Nemec zakončil od modrej čiary do tyčky!

58:50
    Modré Krídla Slovan hrajú s piatimi hráčmi.

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

56:50
    Vylúčenie v tíme Modré Krídla Slovan:
    Lipiansky – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku.

56:48
    Sigarev skúšal sklepnúť Knižkovu strelu z uhla, ale bratislavský brankár bol o sekundu rýchlejší.

56:27
    Prerušená hra. To vítajú predovšetkým hostia z hlavného mesta.

54:34
    Haronik nepustí Šarišanov vôbec do prvého vedenia ani teraz. Priamu strelu od modrej čiary stiahol k sebe. Kohútovi tak nedal šancu na dorážku.

53:56
    Prešov potrebuje osviežiť. Hráči nevedia nájsť správny recept na vytvorenie vyložených príležitostí, pomocnú ruku podáva hľadisko hlasným skandovaním.

53:13
    Toma mohol byť trošku trpezlivý, ale hlavne pozorný. Čiarový rozhodca meter od neho avizoval postavenie mimo hry, no hral ďalej.