Vyškov – Kopřivnice 3:2 (po pr.) | Příbram – Vrchlabí 8:4 (kon.) | Havířov – Žďár n/S 5:0 (kont.)
SHKM Hodonín – Nový Jičín 2:3 (po pr.) | Opava – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.) | Chomutov – Kobra 4:0 (kon.)
Vel. Meziříčí – Řisuty 2:6 (kon.) | Tábor – Benátky n/J 7:1 (kon.) | Letňany – Děčín 3:4 (kon.)
HC Letci Letňany
3:4 (0:1, 3:1, 0:2) Stav série: 2:1
HC Děčín
Sobota 16.03.2024, 18:30 • ICE ARENA Letňany (Praha) • 2. liga • Osmifinále

Sledujte play off 2. Ligy i příště, dobrou noc. (20:53:44)

Děčín jednobrankové vedení nakonec ubránil. David Tůma dvě minuty před koncem základní hrací doby rozhodl hattrickem o prodloužení série. I když byli domácí aktivnější, tak dnes slaví Severočeši. Zápas sledovalo 245 diváků.

60:00

59:47
    Oddechový čas pro tým HC Letci Letňany. Poslední vhazování před Lavingerem.

59:40
    Letci se snaží dostat do útočné třetiny.

59:10
    Po rozehrávce z toho je icing domácích. Nečas se vrátí do branky, ale poté opět zamíří na střídačku.

59:05
    Domácí jsou v šesti.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:30
    Domácí hokejisté jdou do závěrečného náporu. Lavinger drží.
    57:59 David TŮMA - 3:4

57:59
    Děčín právě vstřelil branku!
    DAVID TŮMA se nejlépe zorientoval v situaci před Nečasovou brankou, navíc kompletuje hattrick a posílá svůj tým do vedení, což by mohlo prodloužit sérii. Asistence: Tomáš Faigl a Adam Bartoň.

57:50
    Je z toho velká skrumáž. Tři forwardi jdou do brankoviště.

57:00
    Děčín teď výborně kombinuje před Nečasem.

56:00
    Ani jeden z celků teď nechce udělat chybu. Jsou to takové hokejové šachy.

55:00
    Kučera za vlastní brankou upadl, naštěstí jej nikdo nenapadal.

54:45
    Letňany se nastěhovaly do pásma Děčína.
    53:53 Tomáš NEZBEDA - 3:3

53:53
    Je vyrovnáno. TOMÁŠ NEZBEDA si počíhal mezi kruhy a čtyřka domácích hráčů nechala puk po nahození propadnout a poté hostující borec se štěstím prostřelil Nečase. Asistence: Vladimír Brož.

53:00
    Domácí se dopustili ofsajdu.

Karel Geba

Branky a nahrávky: 25. Korčák (Poppel, Sklenář), 27. D. Němeček (Sklenář, Arnošt), 36. Mrňa (Sklenář, D. Němeček) – 4. D. Tůma (Bartoň, Faigl), 21. D. Tůma (Faigl, T. Nezbeda), 54. T. Nezbeda (Vl. Brož), 58. D. Tůma (Faigl, Bartoň)

HC Letci Letňany: Nečas (J. Němeček) – L. Chalupa (A), Z. Fiala, D. Němeček, Hamšík, Drtina, Gurjevskij, Ducháč – Korčák, Sklenář (A), Poppel – Arnošt (C), Turek, Mrňa – Pšenička, Labuzík, Kysela – Vacín, Mácha, Poul – Theimer.
    Trenér: Jaroslav Nedvěd

HC Děčín: Lavinger (Skokan) – Bartoň, Brož (A), Zedek, D. Kučera, D. Petrásek, Tomšík – Faigl (C), Jursa, D. Tůma (A) – Parshakov, T. Nezbeda, Smola – Postl, J. Tůma, D. Černý – A. Macek, P. Hruška, Nowák – Chovanec.
    Trenér: David Švagrovský

Rozhodčí: Veinfurter, Hacaperka – Hradil, Brož