Středa 20.03.2024, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • Semifinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Tomáš Harkabus – 11+3 (vedoucí hráč celého kanadského bodování play off)
    Tomáš Čachotský – 1+12
    Tomáš Havránek – 2+10

První zápas semifinále
    Vsetín do něj vstoupil velmi dobře, kdy po brankách Jonáka (dvě branky) a Hrni vedl na počátku druhé třetiny již 3:0! Nicméně Jihlava pořádně zdramatizovala průběh utkání. Díky dvěma trefám Štefančíka a jedné trefě Jelínka, srovnala krok se svým soupeřem.
    Vsetín v osmé minutě závěrečné třetiny se díky využité přesilové hře (druhé v zápase), vrátil zpět do vedení a v závěru pečetil celkové vítězství trefou do prázdné branky Vít Jonák, který zároveň zpečetil svůj hattrick.
    Vsetín se ihned v úvodu přesvědčil, že Jihlava nehodlá nechat svou kůži lacino a jen potvrdila, že v play off se rozhodla pořádně trápit favority.

Valaši dnes vstoupí do druhého semifinálového zápasu proti Jihlavě. Vsetín se dle předpokladů dokázal dostat přes čtvrtfinále hladce, kdy vyřadil Přerov 3:1 na zápasy.
    Zatímco Jihlava překvapivě ukončila sezónu Porubě, která si brousila zuby na celkové prvenství v Chance lize.

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Romančík) – Smetana (A), Š. Jenáček, Staněk, Hryciow, Ondračka, Larsen, Teper – Jonák, Klhůfek, Rob (A) – Holec, Bērziņš, Hrňa (C) – Hořanský, Kern, Š. Bláha – Machala, Matějček, Zabusovs.
    Trenér: J. Weintritt

HC Dukla Jihlava: A. Beran (Maláč) – Bilčík, Kočí, Dvořák, Ozols, Dundáček, Koštoval – Čachotský (C), R. Toman, Cachnín – Harkabus (A), T. Havránek, Štefančík – Rauš, Menšík, Jelínek – Chvátal, Pořízek, V. Brož.
    Trenér: V. Ujčík

Rozhodčí: M. Kostourek, V. Kosnar – R. Zídek, J. Rakušan.

00:01

00:29
    O první střelu dnešního utkání se postaral Klhůfek, který poprvé prověřil Berana v brance.

00:51
    Vsetín zatím v začátku zápasu diktuje hru a nepouští Jihlavu do útočného pásma.

01:16
    Až nyní se hosté dostali do útoku, kdy střílel Dundáček mimo branku, následně se ještě Harkabus snažil dostat k puku před brankou.

01:59
    Jelínek se provinil podrážením a Valaši si zahrají první přesilovku. V ní jsou Valaši zatím v semifinále stoprocentní, kdy včera proměnili hned dvě přesilové hry.

02:20
    Rob střílel nad branku Jihlavy a následně se hosté dokázali osvobodit.

02:47
    Rob to nyní zkoušel na teč, ale puk se odrazil mimo. Záhy nato se Klhůfek dostal k dorážce a jen díky dobrému bloku z toho nebyla úvodní trefa zápasu!

04:00
    Dukla se dokázala nakonec ubránit a ihned po skončení oslabení přišla jejich šance, kdy se individuálně pokoušel prosadit Cachnín, ale Žukov si ve své brance dokázal poradit.

04:49
    Marcel Štefančík střílel z levé strany, ovšem jeho zakončení bylo zablokováno vsetínským hráčem.

05:50
    Klhůfek hledal najíždějícího Roba, ale soupeř jeho úmysl rychle přečetl a překazil.

06:19
    Pokus Larsena skončil nad brankou Jihlavy. Vsetín se spíše zatím zastřeluje.

06:51
    Čachotský adresoval prudkou přihrávku před branku, kde si sjel Cachnín, který nedokázal tečovat černou pryž!

07:47
    Vsetín podnikl rychlý protiútok, ale nakonec z toho zakončení nevyplynulo.

08:37
    Rob zpoza branky nahrál na Jonáka, kterému puk nesedl a vystřelil mimo branku Jihlavy.

09:03
    A zase Luboš Rob zpoza branky hledal někoho před brankou, ale tentokrát přihrávka byla tečována do brankoviště, kde si puk hravě přikryl Beran.

10:02
    Čachotský střílel zpoza bránícího hráče a puk jen rozezvučel zadní mantinel za brankou.

10:45
    Slibný útok domácího celku, ale Ondračka nedokázal lépe přihrát na svého spoluhráče, který si sjížděl do brankoviště.

11:11
    5/5
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Stejně jako včera se Vsetín dostává jako první do vedení. Smetana adresoval přesnou přihrávku na LUBOŠE ROBA, který otevřel skóre dnešního utkání. Asistence: Ondřej Smetana a Vít Jonák.
    Rob L., Smetana O., Jonák V., Jenáček Š., Klhůfek P.
    Pořízek R., Ozols P., Dvořák A., Chvátal M., Brož V.
    11:11 Luboš ROB - 1:0

11:53
    Berzinš měl slibnou šanci, aby mohl navýšit vedení pro domácí celek.

12:36
    Zabusovs byl zahákován Koštovalem a je tu druhá přesilovka pro Vsetín.

13:10
    Klhůfek dobře zakončoval ze slotu, ovšem trefil puk nad branku Jihlavy. Vsetín uzamčel svého soka v pásmu.

13:49
    Jihlavě se ve druhé části oslabení daří držet soupeře mimo své obranné pásmo.

14:14
    Nyní už jsou Valaši zpět v útočném pásmu, ale bez žádné střelby na branku Dukly.

14:41
    Na rozdíl od včerejška dokázala Jihlava ubránit i další přesilovou hru svého soka.

15:59
    Jonák hledal Klhůfka, který byl však dobře strážen obráncem a nedostal se do potenciálního zakončení.

17:12
    Žukov si bezpečně podržel v lapačce nahození od modré čáry a bez větších problémů si připsal zákrok. Te zatím nemá tolik práce jako Beran.

18:00
    Po dobré kombinaci se ke střeleckému pokusu dostal Koštovala a Žukov včas zaklapl své betony.

18:36
    Machala zatáhl puk až za brankou Jihlavy, ovšem do zakončení už se nedokázal dostat.

18:56
    Matějček oslabuje svůj celek, když se krátce před koncem první třetiny provinil nedovoleným bráněním.

19:01
    Nejproduktivnější hráč play off, Harkabus, tentokrát na Žukova nedokázal vyzrát a ten jeho pokus zachytil.

19:17
    Čachotský oslovil Tomana, ale ani on nedokázal lépe zacílit do branky Vsetína.

19:39
    5/4
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlavští se dokázali usadit v pásmu a TOMÁŠ HAVRÁNEK dostal přesnou přihrávku k modré čáře a přesnou ranou pod břevno vyrovnal skóre zápasu. Bez asistence.
    Havránek T., Toman R., Čachotský T., Menšík M., Harkabus T.
    Zabusovs P., Jenáček Š., Jonák V., Smetana O.
    19:39 Tomáš HAVRÁNEK - 1:1

20:00

Vsetín začal i druhé semifinálové utkání dobře a díky brance Luboše Roba se dostal do vedení. Vsetín hrál i dvě přesilové hry, ale ani jednu tentokrát nedokázal využít ve svůj prospěch.
    V závěru třetiny si přesilovku zahrála i Jihlava a ta díky dobré střele Tomáše Havránka srovnala se svým soupeřem krok.
    Vsetín měl v první třetině více ze hry, ovšem hodně jejich střel mířilo buď do bloku nebo nad branku Berana.

20:01

21:00
    Jihlava začala druhou třetinu tlakem v útočném pásmu a nakonec sí díky své bojovnosti vybojovala další faul.

21:00
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
    Pavel Klhůfek – 2 min., nedovolené bránění.

21:21
    Jelínek byl v souboji zasažen do obličeje, ale rozhodčí zřejmě neviděl tento zákrok.

21:22
    Ovšem záhy Kern vyhodil puk mimo ledovou plochu a Vsetín jde do tří!

21:27
    Hosté rozjíždí poměrně dlouho dvojnásobnou přesilovku. Nejspíše jeden z důležitých momentů dnešního duelu.

21:59
    Harkabusovu ránu dokázal zablokovat Berzinš! Jihlava se drží v pásmu soupeře.

22:12
    Žukov se stihl přemístit a lapil puk u své pravé tyče. Jihlava zatím hraje velmi dobře a tlačí na Vsetín.

22:20
    Michal Hryciow nedokázal vyhodit puk, ale jeho spoluhráči už se to povedlo a Vsetín si na krátkou chvíli může oddechnout.

22:53
    Jelínek si dlouho rovnal puk a nakonec ještě zvolil přihrávku. Jihlava spíše kombinuje a čeká na příhodnou střelu. Vsetín se mezitím dostává do čtyř.

23:30
    Valaši už jsou kompletní a dokázali ustát velmi těžkou situaci zpočátku druhé třetiny.

23:38
    Ozols musel být ošetřován po souboji, nakonec odchází po svých na střídačku.

24:06
    Štěpán Matějček našel na pravé straně volného Zabusovse, který však nezvolil lepší zakončení a Beran dokázal uhájit svou svatyni.

24:38
    Individuální akce Chvátala, který prověřil pozornost Žukova. Ovšem ten neměl se střelou do hrudi větší problémy.

25:09
    Rob přihrával na Klhůfka, který ranou z voleje trefil zasahujícího Berana. Velmi pěkná a rychlá útočná akce Vsetína.

26:04
    Beran sice Kernovu střelu nedokázal udržet, ale jeho spoluhráči se postarali o to, aby nedošlo k žádné dorážce.

27:04
    Vsetínu se nyní nedaří přechod před modrou čáru. Koštoval se pokoušel překvapit, ale jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

28:07
    Nepřesná rozehrávka Vsetína přinesla střelu mimo branku. Jihlava má v posledních minutách o něco více ze hry.

28:54
    Čachotský se dlouho pokoušel od mantinelu prosadit až nakonec přišel o puk a nabídl soupeři protiútok, který končí až u Berana.

29:32
    Harkabus byl za brankou přišpendlený na zadní mantinel a přišel tak o puk.

29:34
    Hořanský dohrál soupeře a půjde za katr. Vsetín již potřetí v řadě za sebou nabízí Jihlavě přesilovou hru!

29:42
    Machala se po zisku kotouče vydal do útoku a dokonce donutil Berana k zákroku.

30:08
    Havránek nyní neudržel lehčí puk u modré čáry a musí znovu přes střední pásmo do útočné třetiny.

30:38
    Vsetín zatím zvládá toto oslabení a opět vyhazuje puk až do třetiny Jihlavy.

31:05
    Bláha nyní obral o puk Kočího a zasloužil se o další vyhození černé pryže. Jihlava tuto přesilovku vůbec nezvládá.

31:32
    5/4
    Branka je po kratším zkoumání uznána. MARCEL ŠTEFANČÍK dostal pěknou přihrávku před branku a pěknou kličkou zasunul puk k pravé tyčce. Žukov při zákroku sice vyhodil branku ze svého postavení, ale to nic nezměnilo na tom, že Jihlava v samotném závěru dokázala využít přesilovou hru. Asistence: Šimon Jelínek a Michal Koštoval.
    Štefančík M., Jelínek Š., Koštoval M., Cachnín R., Bilčík V.
    Hryciow M., Jonák V., Staněk R., Klhůfek P.
    31:32 Marcel ŠTEFANČÍK - 1:2

31:32
    Rozhodčí ještě zkoumají video, neboť v době, kdy puk šel do branky, se branka vychýlila ze své pozice. Ovšem na základě pravidel, by tato branka měla být uznána.

32:44
    Vsetín poprvé v této sérii prohrává a nyní jsou Valaši na tahu, aby případně dokázali srovnat krok.

33:05
    Matějček si z rohu dokázal najet až před branku, ovšem jeho bekhendové zakončení neskončilo v síti!

33:49
    Čachotský se provinil sekáním a po delší době je tu přesilovka pro Vsetín.

34:03
    Kočí zablokoval nahození před branku a obloučkem vyhodil puk ze svého pásma.

34:26
    Kočí nyní u mantinelu srazil Berzinše na ledovou plochu, dle rozhodčích vše v pořádku a pokračuje se ve hře.

34:50
    Berzinš a ani Larsen nedokázali nyní překonat Berana v brance! Jihlava stále hájí jednobrankové vedení .

35:06
    Ozols a Harkabus se dostávali do situace dva na jednoho. Ale ani jede hráč neměl potřebnou rychlost, aby výrazněji ohrozili Žukova v brance.

35:46
    Klhůfek hledal před brankou Jonáka, puk se k němu nedostal. Jihlava nakonec ubránila další oslabení!

36:04
    A je tu další početní výhoda pro Vsetín. Jihlava nyní špatně střídala.

36:47
    Střela Hrni skončila nad brankou. K dorážce se dostal Berzinš, který nedokázal dostat puk pod horní tyčku!

37:09
    Beran ukázal další dobrý zákrok, kdy Berzinš před ním chtěl puk dostat mezi jeho betony.

37:15
    Kočí dokázal dostat puk do středního pásma.

37:34
    O další úspěšné vyhození se postaral Čachotský a Vsetínu dnes přesilové hry moc nejdou.

38:24
    Obrovskou šanci měl v závěru třetiny Vsetín, ale Beran předvedl perfektní zákrok!

38:24
    Nyní musí na led doktor. Cachnín dostal pukem do tváře.

38:24
    Cachnín po svých odjíždí na střídačku a doufejme, že nepůjde o nic vážného.

40:00

Druhá třetina přinesla jen jednu branku. O tu se postaral Marcel Štefančík, který dokázal skórovat v těsném závěru přesilové hry.
    Nejvíce bylo Valachům úzko na začátku druhé třetiny, kdy čelili dvojnásobné přesilové hře soupeře, kterou dokázali ubránit.
    Jihlava poprvé v sérii vede těsným rozdílem a ve třetí třetině musí domácí výrazně zabrat, jestliže chtějí urvat i druhý bod v této sérii. Zejména si případně pomoci v potenciální přesilové hře, které dnes domácím moc nejdou.

40:01

40:21
    Ihned na začátku třetiny se Vsetín postaral o rozruch před Beranem. Pavel Klhůfek byl však sražen v brankovišti a vše dle pravidel.

41:10
    Poměrně jedovatou střelu vyslal Adam Dvořák, Žukov měl dobrý výhled a bezpečně zachytil puk.

42:11
    Štěpán Matějček se dostal ve středním pásmu k puku a následně i ke střele. Jeho pokus minul branku.

42:44
    Rob se pokoušel tečovat letící puk a byl zasažen hokejkou Bilčíka. Další přesilovka pro Valachy.

43:08
    Hrňa dokázal zachytit puk u modré čáry a Vsetín tak může stále operovat v útočném pásmu.

43:31
    Larsenův pokus šel mimo tři tyče. Jihlava záhy vyhazuje puk.

43:55
    Další útočná zteč Vsetína začíná od jejich branky.

44:32
    Napřaženo měl Teper a ten trefil jen Dundáčka před sebou. Ten samý hráč dokázal zastavit i další střelu Tepera.

45:03
    Ani tentokrát si Vsetín nepomohl přesilovou hrou a Jihlava stále drží nadějné vedení.

45:28
    Bláha dostal puk od Hořanského a Beran nyní podržel svůj celek! Tohle už volalo po vyrovnání.

46:35
    Berzinš nabral dobrou rychlost, ale následně byl Dundáčkem odzbrojen.

46:54
    Toman se dostal do samostatného úniku, ale přestřelil branku Žukova!

47:20
    Beran si poradil s další střelou, tentokrát z dílny Pavla Klhůfka.

47:44
    Bláha měl slibnou šanci, ovšem k dorážce se na poslední chvíli nedostal.

48:08
    Vsetín otevírá svou obranu, což vyhovuje útočníkům Jihlavy, kteří opět nebezpečně operovali před Žukovem.

48:43
    Zabusovs na nic nečekal a ihned pálil, ovšem trefil hokejku Dvořáka, která vychýlila jeho střelu mimo branku.

50:02
    Třetí třetina plyne poměrně velmi rychle a to svědčí hostujícímu celku, který je blízko k vyrovnání série.

50:28
    Přes clonícího Tepera se ke střele dostal Toman a Žukov zaměstnal svou vyrážečku.

51:10
    Únik dvou hráčů Vsetína na jednoho jihlavského hráče. Bláha nedokázal zakončit, ale byl při zakončení faulován Čachotským a rozhodčí nařídil trestné střílení!

51:18
    Jenáček nedokázal bekhendovou kličkou překonat Berana a ten drží naděje pro Jihlavu.

51:18
    Uvidíme, zda toto neproměněné trestné střílení bude klíčovým momentem tohoto zápasu.

52:50
    Nahození Tepera bylo před brankou zastaveno a Jihlava se zatím velmi dobře brání.

53:44
    Larsen měl před sebou otevřený prostor, ovšem trefil jen připraveného Berana.

54:19
    Nahození Smetany nadělalo menší problémy. Beran nedokázal zachytit puk a jen jej vyrazil před sebe. Obrana Jihlavy však nakonec dostala puk do bezpečnější zóny.

55:04
    Zabusovs ve velké šanci. Nejprve Matějček neuspěl a následně střela Zabusovse byla sražena do ochranné sítě.

55:20
    Vsetín opět rozvíjí další útok a hledá cestu za vyrovnáním.

55:46
    Havránek se lacině dostal k puku za brankou Žukova, ale Harkabus sám před brankou nezpracoval puk!

56:11
    Jihlava nyní bojuje o puk za brankou Vsetína a šetří důležité vteřiny.

56:55
    Dobrý forčekink Jihlavy nyní znepříjemňuje život Valachům.

57:25
    Toman vybojoval nyní přesilovou hru pro Duklu a to je velmi nepříjemné pro Vsetín.

57:26
    Jan Kern – 2 min., podrážení.

57:37
    Jihlava vyhrála buly a drží pásmo. Nejspíše nebude nikde pospíchat a kombinační hrou hledat příhodné zakončení.

58:02
    Žukov zneškodnil ránu Dundáčka.

58:31
    Zabusovs se dostal k zakončení ve vlastním oslabení, ale neumístil ránu přesně mezi tři tyče.

58:56
    Jihlava opět kombinuje v pásmu soupeře a Vsetínu se rapidně krátí čas.

59:26
    Vsetín zvládl oslabení a má už hodně málo času na případné power play.

59:43
    6/5
    Sotva začalo power play, PAVEL KLHŮFEK se dostal u levého mantinelu k puku a vystřelil na branku. Puk šťastně proplaval za záda Berana a to je hodně smolná branka pro Jihlavu. Asistence: Jan Kern.
    Klhůfek P., Kern J., Teper J., Staněk R., Rob L., Jonák V.
    Menšík M., Bilčík V., Dundáček F., Pořízek R., Harkabus T.
    59:43 Pavel KLHŮFEK - 2:2

60:00

Třetí dějství plynulo velmi rychle. V něm Vsetín bušil na obranu Jihlavy, ale Beran díky perfektním zákrokům zneškodňoval všechny šance Vsetína. V závěru šli Valaši dokonce do oslabení a s jejich nadějemi už to vypadalo velmi bídně. Nicméně Pavel Klhůfek sedmnáct vteřin před koncem zkusil střelu od mantinelu a puk se se štěstím ocitl v síti a Valaši si vynutili prodloužení, ve kterém bude momentum na jejich straně, neboť Jihlava byla krůček od vyrovnání série.

60:01

60:42
    Harkabusova střela byla přizvednutá Teperem do ochranné sítě.

61:26
    Larsenova rána od modré skončila odražená v rohu kluziště.

61:49
    Hořanský byl za brankou sražen Dundáčkem. Vylučovat se nakonec nebude.

62:58
    Na obou týmech jde vidět, že ani jeden nechce udělat chybu.

63:38
    Nahození od jihlavského obránce skončilo mimo branku Vsetína.

64:19
    Vhazování ve středním pásmu. Zatím čekáme na nějakou první důležitou situaci před jednou či druhou brankou.

64:46
    Zabusovs se pokoušel dostat do úniku, ale puk byl dlouhý a nedokázal jej dobruslit.

65:12
    Zabusovs se vzápětí nakonec dostal ke střele, ale jeho pokus byl přizvednutý nad branku Berana.

66:05
    Vsetím má zatím hru více pod kontrolou a bezpečně čeká na nějakou chybu ze strany Jihlavy.

66:50
    Beran nyní nepředvedl zrovna ideální zákrok, ale naštěstí u něj nebyl nablízku žádný hráč Vsetína.

67:41
    Holec se dostal před brankou k puku, ale skákavý puk nakonec skončil v lapačce Adama Berana!

68:55
    Toman před brankou Vsetína hledal Čachotského, ale ten na puk nedosáhl.

70:01
    Polovina prodloužení je pryč a zatím neměl ani jeden celek vyloženě šanci rozhodnout tento duel.

70:33
    Žukov si po delší době sáhl na puk, kdy zkoušel štěstí Pořízek.

70:56
    Jonák si najel až před branku, ale v momentě nahození byl obráncem odstaven od možnosti nějaké teče.

71:44
    Beran pokryl pokus od Machaly bez větších problémů. Na druhé straně si Žukov taktéž pohlídal svou levou tyčku.

72:37
    Havránkovu ránu Žukov nedokázal udržet, Štefančík ještě hledal cestu k dorážce, ale k ní měl hodně daleko.

73:12
    Pokus od Smetany od modré čáry nedošla ani k brance. Zato rána z voleje, kterou vyslal Klhůfek postrádala o něco více přesnosti.

73:42
    Jihlava se pokouší nahozenými puky dostat do pásma, ale moc se jí to nedaří.

74:09
    Beran ukryl puk ve své lapačce po střele Tepera.

75:25
    Trochu uspěchaná rána Zabusovse od modré čáry neměla šanci na úspěch a puk skončil na těle jihlavského hráče.

75:55
    V závěru prodloužení se snaží jen Vsetín tvořit hru, ale naráží na poctivou defenzívu Jihlavy.

77:01
    Hodně se nyní přerušuje a hra ztratila spád. Vypadá to, že oba celky už spíše vyhlíží nájezdovou loterii.

77:10
    Nahození Brože bylo ztečováno do ochranné sítě a po dalších deseti vteřinách hry je tu další přerušení.

77:29
    Rob zakončoval po bekhendové přihrávce v bezprostřední blízkosti a jen díky výbornému zákroku Berana nám zápas ještě nekončí!

77:47
    Vsetín má rozhodně více chuti ještě rozhodnout v prodloužení. Další pokus má po zakázaném uvolnění Jihlavy.

78:10
    Menšík při pokusu vystřelit, trefil pukem do obličeje Larsena, který se i přes bolest snaží bránit.

79:00
    Poslední minuta prodloužení a nejspíše budeme svědky nájezdů.

79:45
    V samotném závěru se o rozruch před brankou Vsetína postarala Jihlava, ale nakonec nepřišla žádná střela na Žukova.

V prodloužení ani jeden celek nechtěl udělat chybu a mnoho šancí k rozhodnutí nebylo. Vsetín měl více ze hry a taky se dostával do určitých šancí. Asi tu největší měl Luboš Rob, proti kterému však byl beton Berana.
    Nájezdy nám za malou chvíli nakonec určí, kdo bude vítězem druhého zápasu v semifinálové sérii.

Samostatné nájezdy začínají.

1. série
    0:0
    Pořízek netrefil prostor u levé tyče.

1. série
    0:0
    Ani dánský obránce svým blafákem neuspěl.

2. série
    0:1
    Tomáš Havránek prostřelil Žukova mezi betony!

2. série
    0:1
    Hrňa nedokázal odpovědět. Beran vytěsnil puk.

3. série
    0:1
    Tomáš Čachotský taktéž chtěl trefit škvíru mezi betony, ale tentokrát si to Žukov pohlídal.

3. série
    0:1
    Zabusovs trefil tyčku!

4. série
    0:1
    Harkabus nedokázal proměnit a ještě je tu poslední šance pro Vsetín.

4. série
    0:1
    Matějček nedokázal trefit skulinu mezi betony.

5. série
    0:1
    Menšík neuspěl a ještě skutečně poslední naděje pro Vsetín. Pokud Teper nedá, je konec.

5. série
    0:1
    Teper neproměňuje a Beran vynuloval všechny nájezdníky Vsetína!

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
    Autorem vítězné branky je TOMÁŠ HAVRÁNEK.
    Tomáš HAVRÁNEK - 2:3

Beran dokázal pokrýt všechny nájezdy. Za Jihlavu se trefil pouze Tomáš Havránek a ten určil, že Jihlava srovnává stav série na 1:1! (20:59:51)

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 12. Rob (Smetana, Jonák), 60. Klhůfek (Kern) – 20. T. Havránek, 32. Štefančík (Jelínek, Koštoval), rozh. náj. T. Havránek