Prostějov – Příbram 2:1 (kon.) | Sparta B – Líšeň 1:3 (kon.) | Vyškov – Jihlava 0:1 (kon.)
Táborsko – Opava 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Kroměříž 3:2 (kon.) | Chrudim – Dukla Praha 0:2 (kon.)
Brno – Žižkov 0:2 (kon.) | Vlašim – Olomouc B 0:3 (kon.)
1. SK Prostějov
2:1 (0:1)
FK Příbram
Středa 08.05.2024, 10:30 • HFK Olomouc, Staškova • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 27. kolo

Zápas je u konce. Prostějov předvedl fantastický obrat v utkání, kde v prvním poločase vypadal dost strašidelně. V druhé části se ale dostal ke srovnání a pak už to vypadalo, že je na hřišti najednou jiný tým. Vše vygradovalo gólem Malce v 89. minutě, který zápas rozhodl. Velice důležité tři body pro domácí tým v boji o záchranu souteže. (12:26:53)

90+5

90+4
    V poslední minutě probíhá na hřišti totální válka. Příbram posílá do vápna jeden centr za druhým, Prostějov se snaží děla vše pro to, aby nedokázali míč propustit. Na hřišti i v hledišti panují obrovské emoce.

90+3
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
    ze hřiště odchází Jan Koudelka, přichází Marek Mach.

90+2
    Příbram to zkouší dlouhými nákopy, prostějovská obrana je ale v posledních minutách skálopevná a likviduje jeden balon za druhým.

90+1
    Žlutá karta pro tým FK Příbram (Osama Ali Elshaal).

90
    Hlavní sudí k tomuto poločasu přidal ještě čtyři minutky nad rámec standardní hrací doby.

89
    Prostějov právě vstřelil branku! Domácí otáčejí stav zápasu! Robert Bartolomeu zatáhl míč do vápna před gólmana, přitom se ještě zbavil soupeře. Brankáře ale nepřekonal. Jenže odražený míč sebral TOMÁŠ MALEC, který ho okamžitě poslal do pravého vinglu.

89
    Rohový kop hostů ale opět nedopadl úspěchem, Prostějov míč přebral a okamžitě otočil hru na druhou stranu

Dnešní utkání sleduje 520 diváků.

87
    Žlutá karta pro tým 1. SK Prostějov (Robert Bartolomeu).

87
    Osama Ali Elshaal pálil z kraje vápna, ale jeho rána byla několikrát odražena. Nakonec Příbram získala rohový kop.

86
    Střídání v týmu FK Příbram:
    ze hřiště odchází Matyáš Coňk, přichází Osama Ali Elshaal.

86
    ze hřiště odchází Samuel Šimek, přichází Abdoulkarim Muhammed Jamiu,
    ze hřiště odchází Adam Bednár, přichází Marek Matocha.

85
    Jeden z domácích pálil z velké dálky, jeho ránu ale musel zákrokem likvidovat až brankář Melichar!

84
    Bartolomeu si dobře "udělal" soupeře na pravé straně, následně pěkně poslal míč na hlavičku do vápna, která ale byla zablokována.

83
    Domácí znovu vhazovali dlouze z pravé strany. To si zopakovali po odraženém míči ještě jednou, následně poslali centr do vápna, aby míč nakonec soupeř odkopl na druhou stranu.

81
    Do vápna si na dlouhý centr přiběhl Jakub Matoušek, který ale při svém výskoku nemohl soupeřit se výskokem a nataženými rukami soupeřova gólmana.

80
    Dlouhý aut domácích do vápna se nepotkal s úspěchem. Následně se míč dostal znovu k jednomu z domácích, který ale pálil úplně mimo.