Prostějov – Příbram 2:1 (kon.) | Sparta B – Líšeň 1:3 (kon.) | Vyškov – Jihlava 0:1 (kon.)
Táborsko – Opava 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Kroměříž 3:2 (kon.) | Chrudim – Dukla Praha 0:2 (kon.)
Brno – Žižkov 0:2 (kon.) | Vlašim – Olomouc B 0:3 (kon.)
FC SILON Táborsko
2:1 (1:1)
Slezský FC Opava
Středa 08.05.2024, 17:30 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 27. kolo

90+4
    Konec zápasu. Po remízovém poločase rozhodl nakonec náhradník Pavel Svatek, který vstřelil branku na 2:1 už po osmi minutách na hřišti. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (19:25:30)

90+4
    Nakonec se k hlavičce dostal právě brankář Richter, jehož pokus končí nad brankou.

90+3
    Opava zahrává už druhý rohový kop.

90+3
    Opava tlačí a do útoku jde i její gólman.

90+1
    Málek rozehrál standardku hodně nepovedeně, trefil prvního bránícího hráče.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Táborsko se zatím úspěšně brání a za chvíli se dozvíme, kolik sudí nastaví.

89
    Kateřiňák sundal opavského kapitána Janoščína, u míče hosté.

88
    Svatek se provinil útočným faulem, rozehraje Opava.

86
    Hraje se převážně okolo půlky hřiště a týmy se střídají v hlavičkování.

84
    Hosté se připravili útočným faulem o dobrou pozici.

82
    Střídání v týmu Slezský FC Opava:
    ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Bohdan Velička.

79
    ze hřiště odchází Tomáš Rataj, přichází Patrik Haitl.

79
    Jedovatou střelu Blechy po zemi musel Pastornický zkrotit skokem k tyči.

78
    Opava se snažila proniknout zleva, její akce končí ale ofsajdem.

76
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Alexandr Sojka, přichází David Skopec.

75
    Dnešní utkání sleduje 1336 diváků.

73
    Táborsko právě vstřelilo branku! Na počátku gólové akce bylo zaškobrtnutí Dordiče, který dokázal poslat míč zamotaný mezi nohy na Sojku, který pohotově odcentroval na pravou stranu. K míči se dostal nakonec PAVEL SVATEK, který zblízka propálil Richtera. Táborsko vede nad Opavou 2:1.