Darmstadt – Hoffenheim 0:6 (kon.) | Bayern – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Bochum – Leverkusen 0:5 (kon.)
SV Darmstadt 98
0:6 (0:5)
TSG 1899 Hoffenheim
Neděle 12.05.2024, 15:30 • Jonathan-Heimes-Stadion am Böllenfalltor • Německá Bundesliga • 33. kolo

Ode mě je to pro dnešní večer vše, přeji příjemný vstup do nového pracovního týdne a třeba zase někdy na počtenou. (17:34:29)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 8:5. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 9:3.

Zápas 33. kola německé Bundesligy mezi Darmstadtem a Hoffenheimem končí naprosto jednoznačně pro hosty, kteří výhrou 6:0 dosáhli na svou historicky nejvyšší venkovní výhru v rámci německé soutěže.
    Hosté začali dnešní utkání velmi dobře, už ve druhé minutě navíc vedli, a to po brance Ihlase Beboua. V šesté minutě duelu to pak bylo už o dva góly, neboť se prosadil přesnou ranou druhý z útočníků Hoffenheimu Maximilian Beier. Svěřenci kouče Matarazza i nadále pokračovali v aktivitě, za kterou byli odměněni ve dvaadvacáté minutě, když se z velkého úhlu trefil český obránce Pavel Kadeřábek. Ve 26. minutě pak navíc zvýšil vedení hostů po rohovém kopu stoper Ozan Kabak. Demolici Darmstadtu v první půli ještě dokonal chvíli před pauzou svou druhou brankou Maximilian Beier.
    I do druhé půle vstoupili lépe hostující fotbalisté, hned v 51. minutě navíc zvýšil také svým druhým gólem v zápase Ihlas Bebou – 0:6. Hoffenheim po této brance trochu polevil v aktivitě, Darmstadt si občas také vypracoval nějakou tu šanci, ale většinou snaha domácích končila někde na hraně šestnáctky. V 72. minutě vstřelil sedmou branku hostů střídající český obránce David Jurásek, ale tento gól nemohl pro ofsajd přihrávajícího Kramariće platit. Domácí se poté také dočkali čestného úspěchu, ale branek Seydela v nastavení pro předchozí faul nemohla také platit.
    Darmstadt tak v posledním domácím zápase sezony podlehl Hoffenheimu vysoko 0:6.

90+3

90+2
    Darmstadt se ve druhé minutě nastavení dostal k snížení, které však nebude platit, neboť autor branky Aaron Seydel před vstřelením gólu zasáhl do hlavy jednoho z obránců Hoffenheimu.

90+2
    Brankář Oliver Baumann teď odkopl míč jen do zámezí, vhazuje Darmstadt.

90+1
    Nepříjemný nákop Holtmanna musel přizvednout brankář Baumann, což se mu povedlo a hraje znovu Hoffenheim.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Aaron Seydel sice vyhrál svůj hlavičkový souboj, ale balon poslal pouze do zámezí.

89
    Zápas se pomalu chýlí ke svému konci, výsledek hovoří docela jasně. Na začátku 89. minuty kombinuje Hoffenheim na polovině hřiště.

88
    Po přihrávce Seydela centroval do šestnáctky Klaus Gjasula, ale jeho pobídka skončila jen v rukavicích gólmana Baumanna.

87
    Jannik Müller si pomohl proti Tohumcuovi faulem, což neuniklo oku pomezního rozhodčího.

86
    Nepřesné rozehrávky Hoffenheimu využil Justvan, následně se snažil ohrozit brankáře Baumanna společně s Gjasulou, ale ani jeden nedonutili gólmana hostů k zákroku.

85
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim:
    ze hřiště odchází Ihlas Bebou, přichází Wout Weghorst.

83
    Jurásek musí přenechat balon při vhazování Andreasi Müllerovi, rotožep jako poslední se balonu dotknul jeden z hostujících fotbalistů.

82
    Jeden z domácích stoperů dobře přiklepl balon k brankáři Brunstovi, rozehrávat tak může Darmstadt.

81
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98:
    ze hřiště odchází Emir Karić, přichází Tobias Kempe.

80
    Jednoho z domácích hráčů už chytají křeče, hlavní sudí Badstübner hru přerušil a přivolává ošetření.

Matěj Skula

Branky: 2. Bebou (Grillitsch), 7. Beier (Kadeřábek), 22. Kadeřábek (Grillitsch), 26. Kabak (Kramarić), 44. Beier (Bebou), 51. Bebou (Kramarić)

Karty:   53. J. Müller (DAM), 69. Skarke (DAM), 75. Gjasula (DAM)

SV Darmstadt 98: Brunst – Maglica, Klarer, J. Müller – Nürnberger (56. Holtmann), Justvan, Mehlem (C), Honsak (46. Gjasula), Karić (81. Kempe) – Vilhelmsson (46. Seydel), Skarke (72. A. Müller).
    Náhradníci: Schuhen – Isherwood, Schnellhardt, L. Pfeiffer.

Trenér: Torsten Lieberknecht

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) – Kabak (46. Drexler), Grillitsch, Akpoguma – Kadeřábek, Prömel, Stach (46. Tohumcu), Kramarić, Bülter (72. Jurásek) – Bebou (85. Weghorst), Beier (72. F. Becker).
    Náhradníci: L. Philipp – Brooks, Skov, Bischof.

Trenér: Pellegrino Matarazzo

Rozhodčí: Badstübner – Hüte, Weickenmeier