Žižkov – Kroměříž 3:2 (kon.) | Varnsdorf – Brno 4:1 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
3:2 (0:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Neděle 14.04.2024, 10:15 • Seifertova ulice, Praha-Žižkov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 22. kolo

Skončil nám krásný druholigový fotbalový zápas. První poločas toho sice k vidění mnoho nebylo, ale po změně stran se začaly dít věci. Domácí fotbalisté hráli v úvodu druhé půle skvěle a rychle se dostali do vedení 2:0. Hosté ale dokázali stejně rychle srovnat a dlouho to pak vypadalo, že zápas dospěje do remízy. Jenže Žižkovští se nevzdali a z důležitého záchranářského souboje nakonec berou tři body, když vítězný gól vstřelil v 94. minutě David Sixta. (12:11:59)

90+4
    Po závěrečném hvizdu dostal žlutou kartu ještě hostující brankář Jakub Dostál. Samozřejmě za protesty.

90+4

90+4
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelný závěr zápasu! Domácí v poslední půl minutě zatlačili svého soupeře a po divokém závaru ve vápně se k balonu dostal DAVID SIXTA, který propálil vše, co mu stálo v cestě.

90+3
    Domácí trenér Marek Nikl žene své svěřence do útoku. Žižkov se pokouší o zoufalý závěrečný nápor.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu SK Hanácká Slavia Kroměříž:
    ze hřiště odchází David Machalík, přichází Jiří Oulehla.

89
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov:
    ze hřiště odchází Jan Kozojed, přichází Adam Toula,
    ze hřiště odchází Jaroslav Tregler, přichází Adam Petrák.

88
    Žlutá karta pro tým SK Hanácká Slavia Kroměříž (Petr Zavadil).

88
    Sledujeme živelný závěr zápasu, oba celky se ženou za vítězným gólem.

86
    Lukáš Hrdlička jako nic obešel dva protihráče a už už posílal od brankové čáry přihrávku do vápna. Spoluhráči ho ale nepochopili s slibně se rozvíjející šanci nijak nezakončili.

85
    ze hřiště odchází Jan Silný, přichází Šimon Chwaszcz.

84
    Ve vápně Kroměříže padl Batioja. Byl to ale až příliš ochotný pád a z tohoto penalta určitě nebude.

83
    Nebezpečně do vápna centroval Tomáš Matoušek, hlavičkující Silný ale zamířil jen do rukavic Bajzy.

81
    Fotbalisté Žižkova si teď se soupeřem neví rady. Domácím zcela došla energie a zatím nepomohlo ani trojnásobné prostřídání v 75. minutě.

79
    Zápas pomalu spěje ke svému konci a dá se očekávat ještě velké drama. Teď jsou to hosté, kdo je více na balonu.

77
    Za řeči směrem k rozhodčímu dostal žlutou kartu také domácí kapitán Milan Jirásek.

75
    ze hřiště odchází Václav Prošek, přichází Isaac Muleme,
    ze hřiště odchází Jiří Sodoma, přichází Nedeljko Kovinić,
    ze hřiště odchází Bernardo Rosa, přichází David Sixta.

74
    Po gólu na 2:2 se hra opět trochu uklidnila. Na obou týmech je ale vidět touha vstřelit vítězný gól.