Plzeň – Liberec 1:2 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 2:4 (kon.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 7:1 (kon.)
Zlín – Jihlava 3:2 (kon.)
Berani Zlín
3:2 (2:0, 0:1, 1:1) Stav série: 1:2
HC Dukla Jihlava
Pondělí 11.03.2024, 17:30 • Zlín, Trinity Bank Arena Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů • Předkolo

Berani snižují stav série na 1:2. V první třetině se ujali vedení 2:0, hra se později vyrovnala a Jihlava snížila. Tomáš Pilát ovšem svou druhou brankou v utkání dal svému týmu dvoubrankové vedení zpět. Jihlavě se sice minutu před koncem podařilo snížit, ale Zlín své vedení ubránil a zítra opět od 17:30 bude odvracet druhý mečbol. (19:39:39)

59:51
    Zakázané uvolnění Jihlavy, 9 vteřin před koncem je, zdá se, rozhodnuto.

59:44
    Ofsajd hostů, ti jsou opět bez brankáře.

59:29
    Hynek Peš ve velké šanci těsně minul horní růžek.
    59:10 Šimon KATOLICKÝ - 3:2

59:10
    6/4
    Dukla právě vstřelila branku!
    Uherkovi střela propadla pod betonem, na brankovišti byl nejdůraznější ŠIMON KATOLICKÝ, který jej jen dorazil za brankovou čáru.
    Katolický Š., Vovsík M., Rauš A., Klapica A., Báťa Š., Číhal L.
    Burian A., Velikovský J., Holba M., Kaláč F.

58:38
    Puk poskakoval po brankovišti, ale Pilát jej pohotově odpálil pryč.

58:25
    Číhal střelou z první trefil jen Uherkovu připravenou lapačku.

58:16
    Jihlava hraje bez brankáře.

58:16
    Uherek si pokryl střelu z velkého úhlu.

58:01
    Baťa našel před brankou Vovsíka, jeho střela skončila v ochranné síti.

57:42
    Oddechový čas pro tým HC Dukla Jihlava.

57:42
    Dvě minuty před koncem bude mít Jihlava velkou možnost v přesilové hře. Adam Klimek totiž u mantinelu podrazil jednoho z hostů.

57:20
    Vaculík trochu zdržel čas výletem do útočného pásma.

56:47
    Katolický před brankou nikoho nenašel.

56:28
    Uherek na střelu z mezikruží dobře viděl, ta skončila jen v jeho lapačce.

56:01
    Vovšík získal v útočném pásmu puk, ale ne na dlouho.

Marek Valkovič

Branky a nahrávky: 3. Holba (Nábělek, Čechmánek), 12. Pilát (M. Horský, Burian), 52. Pilát (Čechmánek, Vaculík) – 29. Katolický (Číhal, Báťa), 60. Katolický (Vovsík, Rauš)

Berani Zlín: Uherek (Kowalczyk) – Nábělek, Šišák, Velikovský, Špaňhel, Lukaštík, Burian (C) – Kaláč, Vašíčko, J. Heš – Urban, M. Horský, Pilát – Čechmánek (A), L. Heš, Nekvapil – Pešák, Vaculík, Klimek – Holba.
    Trenér: Juraj Jurík

HC Dukla Jihlava: Cinka (Sigmund) – Topol, Vovsík (C), Jeletz, Číhal (A), Vandas, Vildomec, Löffler – Klapica, Báťa (A), Katolický – Nosek, Modl, R. Váňa – Peš, Chlubna, Rauš – Coufal, Niederhafner, Já. Jungwirth.
    Trenér: Petr Svoboda

Rozhodčí: Šico, Gebauer – Kučera, Kráľ