Blansko – Start Brno 1:2 (kon.) | Hodonín – Zlínsko 0:0 (kon.) | Uh. Brod – Zlín B 1:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Karviná B 1:2 (kon.) | Hranice – Bohunice 1:0 (kon.)
FK Hodonín
0:0 (0:0)
FC Zlínsko
Pátek 29.03.2024, 15:00 • Stadion u Červených domků • Moravskoslezská fotbalová liga • 21. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Pěkné sváteční dopoledne. Dnes nás čeká 21. kolo moravskoslezské fotbalové ligy mezi domácím Hodonínem a hosty ze Zlínska.

Domácí Hodonín se nachází ve vyrovnané polovině tabulky na deváté pozici, hosté jsou na tom podstatně lépe, na průběžném třetím místě ztrácejí na první rezervu Karviné tři body.

Ani jednomu z týmu se úplně nevydařil vstup do jarní části. Zlínsko ze tří duelů zvládlo jen jeden za plný počet bodů, a dnes domácí Hodonín nevyhrál ani jednou, dvakrát však remizoval.

Nejlepším střelcem je Martin Holek(HOD), který má na kontě už 8 gólů, a to je zdaleka nejvíc ze všech v dnešním duelu.

FK Hodonín: Petráš(C) – Bohun, Dressler, Dunda, Glusmach, Holek, Jáger, Nečas, Raisigl, Sukup, Vorel
    Náhradníci: Adamec – Guzik, Kadlec, Langer, Mihál, Tomovič, Valeca

FC Zlínsko: Kalina – Daňo, Galus, Jovanovič, Krakovčík(C), Kuběna, Pernatskyi, Sami, Slovák, Vychodil, Weber
    Náhradníci: Gröger – De Souza, Frebort, Pecuch, Sekulič, Vintr, Waclawik.

1

2
    Domácí se jako první snažili kombinovat, ke střele se dostal Nečas, zakončil však hodně nad branku Kaliny.

3
    Další pokus o průnik na levé straně končí tentokrát autovým vhazováním právě pro domácí.

4
    Po kterém se ale fotbalisté Hodonína k ničemu nedostali.

5
    Hosté jsou u balonu a mohou kombinovat na své polovině.

6
    Zatím se jim však nedaří dostat do dobré příležitosti.

8
    První standardní situaci měli k dispozici domácí, Sukup centroval a našel spoluhráče ve vápně, který se s balónem točil a nedokázal zakončit.

9
    A teď už jsou zase u míče hosté ze Zlínska.

10
    Po faulu rozehrával Kalina, zvolil variantu na krátko a kombinuje spolu se spoluhráči.

12
    Ti se dostali sotva na půli hřiště, kde je o míč připravili dobře napadající domácí útočníci.

U videa nastaly nějaké problémy a momentálně není k dispozici žádný signál, doufejme ze bude vše brzy v pořádku.

Bohužel to zatím na pokračování textového přenosu nevypadá, vysílatel má zřejmě nějaké technické problémy. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

28
    Vypadá to, že počátkem 28. minuty se stream opět rozběhl, tak doufejme že bude v Hodoníně už vše tak, jak má být.

28
    Stav je stále bezbrankový, u míče se chvíli drželi hosté, po dobrém zákroku Dundy na kraji hřišti budou mít k dispozici autové vhazování.

29
    Které se ale Zlínsku nepovedlo a následně byl poslán do velké šance Jáger, který běžel úplně sám na branku Kaliny, ten však nemusel zasahovat, jelikož střela letěla jen do boční sítě.

31
    Sami se stavěl ke standartce, nakonec ji ale rozehrál Weber.

32
    Dlouhý balón letěl na zadní tyč, sebral si ho ale brankář Hodonína.

33
    Další akci Hodonína zastavil tentokrát na lajně Jovanovič.

34
    Ale poté Jovanovič fauloval, takže budou mít míč opět domácí.

35
    Dunda pro jistotu poslal aut až na svého brankáře, který nakopl míč na střed hřiště.

35
    Kde ale našel jen hráče hostujícího Zlínska.

36
    Kteří se ihned vrhli o útoku, byl z toho však jen snadný zákrok pro Petráše.

37
    Rohový kop bude rozehrávat Zlínsko, přesněji Weber.

38
    Ten ovšem poslal až moc dlouhý centr napříč vápnem.

38
    Rozhodčí však viděl teč jednoho z bránících, takže se bude roh opakovat, tentokrát z druhé strany.

39
    Ten by stejně neúspěšný pro Zlínsko jako ten první.

39
    A ještě jeden roh pro hosty!

40
    Po něm měli snahu domácí dostat se do útoku, ta byla přerušena hned na půlce.

40
    Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Petráš).

41
    K míči se na chvíli dostali hráči v červeném, po chvilce o něj ale zase přišli. Hosté ze Zlínska jsou v posledních chvílích více aktivní.

43
    Útočníci Jovanovič s Webrem poctivě napadají domácí obranu, ta má veliké problémy dostat míč do bezpečí.

44
    Nakonec se to domácím stoperům povedlo a nákopem poslali míč dopředu.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45+1
    Poslední akce prvního poločasu, ve které poslali hosté dlouhý aut až do vápna Hodonína, tam byla velká bitva o míč, který nakonec skončil odkopem na půlku hřiště a první poločas končí.

45+1

Zatímco se na hrací ploše rozcvičuji náhradníci, můžeme zhodnotit první poločas, ve kterém přišla nepříjemná situace ze strany vysílatele, kterému bohužel nějakou dobu nefungoval přenos ze zápasu. Avšak ze hry, kterou jsme mohli vidět je remíza slušivý výsledek prvního poločasu, do největší šance se dostal Jáger, který v úniku trefil jen boční síť branky.

46

46
    Střídání v týmu FC Zlínsko:
    ze hřiště odchází Vychodil, přichází Frebort.

46
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Sami, přichází Sekulič.

47
    U míče byli na začátku hosté, rychle o něj ale přišli nepřesnou rozehrávkou.

48
    Pěknou narážečkou si nahráli domácí, následně poslali míč na Raisigla, ten však centroval hodně nepřesně.

50
    Do protiútoku se dostali hosté ze Zlínska, Weber vyslal svého parťáka, u míče byl rychleji Petráš a ten tak v klidu mohl rozehrát.

51
    Nákop domácích byl hodně dlouhý a také nedělal Kalinovi v brance hostů velké problémy, míč nezpracoval ideálně a musel se hodně snažit aby ho vůbec stihl před brankovou čarou.

52
    Faulem na půlce přerušili hru hosté.

53
    Hodonín toho nijak nevyužil, naopak míč poslali hráči až k Petrášovi.

54
    Který dlouhým nákopem našel na středu hřiště Vorla.

55
    Bohun nacentroval z pravé strany, a nebyl to vůbec špatný centr! Proletěl vápnem, ale domácí hráči byli moc rychlí.

56
    Hra se hodně kouskuje posledních pár chvil, k vidění je hodně jednoduchých zákroků obou brankářů, kteří poté většinou jen nakopnou míč na útočníky.

58
    Hostující sedmička byla v dobrém náběhu, nakonec ale rozhodčí odpískal offside.

59
    ze hřiště odchází Weber, přichází Vintr.

60
    Aut Sukupa daleko nedoletěl, naopak ho sebrali hosté a jdou do útoku.

61
    Tam si ale nevedli vůbec dobře a hra se zase obrací na polovinu druhou.

62
    Kde zkoušel centrovat Vorel, avšak hodně nepřesně.

63
    Ránu zpoza vápna vyslal Glusmach, ta letěla hodně mimo a mezi diváky to jen zahučelo.

64
    ze hřiště odchází Glusmach, přichází Vegner.

64
    ze hřiště odchází Jáger, přichází Guzik.

65
    Guzik hned poslal dobrý centr do vápna, po hlavičce si ho sebral do rukavic hostující brankář.

67
    Hodonínští fotbalisté jsou v posledních chvílích aktivnější a více se dostávají do šancí.

69
    Až teď po dlouhé době zase kombinují hosté.

70
    Dlouho jim to ale netrvalo, autem rozehráli domácí a dostali se do útoku, Bohun sice hru na půlce trochu zbrzdil, i tak z toho však byla dobrá příležitost pro Hodonín.

71
    Žlutá karta pro tým FC Zlínsko (Daňo).

71
    Po faulu přišel slibný centr do vápna Zlínska, po teči letěl jen kousek vedle levé tyče!

72
    Teď je hra zase trochu klidnější, brankář Kalina už nějakou dobu stojí nad míčem a přemýšlí co s ním.

72
    Nakonec ho hodil ke kapitánovi, a ten rozehrál po levé lajně.

74
    Spousty starostí mají domácí před vápnem s trojicí hostujících fotbalistů.

76
    ze hřiště odchází Raisigl, přichází Tomovič.

76
    Faul na dnes velmi aktivního Jovanoviče zastavil slibně se rozvíjející šanci hostí.

77
    Domácí Holek se hodně rozčiloval na pomezního rozhodčího a bude odměněn žlutou kartou.

78
    Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Holek).

79
    Čeká nás poslední desetiminutovka a zatím to vypadá na remízu, která by dnešnímu duelu slušela. I když jsou domácí momentálně trochu lepším celkem.

80
    K dobrému centru se dostal z prava Bohun, míč ale hned odhlavičkoval Slovák.

82
    Po autu znovu centrovali domácí, tentokrát z druhé strany, jenže balón opět jen přeletěl všechny hráče ve vápně.

83
    Horní tyč zaduněla po střele domácího útočníka.

84
    Faul na půlce domácích, po kterém mají ještě dobrou příležitost zlínští.

84
    Pokus byl hodně nepřesný, a skončil za brankou Petráše.

85
    ze hřiště odchází Bohun, přichází Kadlec.

86
    Kadlec se hned dostal k míči a šikovně ho poslal na útočníky.

86
    ze hřiště odchází Sekulič, přichází Pecuch.

87
    Znovu Kadlec hlavičkou prodlužoval míč útočníkům, zatím velmi dobrý výkon střídajícího hráče s číslem 10.

88
    Velká šance! Ránu z velkého vápna skvělým zákrokem vyrazil Kalina.
    88. Kalina výtečné vyškrábl střelu domácího hráče

89
    Následný rohový kop už tak nebezpečný nebyl.

90
    Rozehrávat bude Kalina, který je ve druhém poločase mnohem více ve hře než jeho protivník Petráš.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+1
    K dnešnímu utkání přihlíží slušná porce 250ti diváků.

90+1
    ze hřiště odchází Frebort, přichází De Souza.

90+2
    Marcelo De Souza byl u míče a ještě vybojoval autové vhazování na půlce Hodonína.

90+3
    Po tlačenici je odpískal faul a Kalina pošle dlouhým nákopem míč na půlku Zlínska.

90+3
    Kalina si však ještě zasloužil žlutou kartu za zdržování hry.

90+3

Sváteční duel je u konce, branku jsme bohužel neviděli. Domácí byli především v druhém poločase o něco lepší, i tak je ale remíza zaslouženým výsledkem.

Pochválit si zaslouží dobře hrající Bohun, který posílal velmi dobré centry do vápna soupeře. Pro dnešek je to ode mne vše a přeji všem příjemný zbytek dne. (16:55:45)